Užsienyje gyvenanti anūkė su močiute sugalvojo verslo planą

 (18)
Anglija.lt skaitytoja Aistė, kuri studijuoja Anglijoje, dalijasi savo verslo istorija: senelė – Lietuvoje, tačiau tai netrukdo užsiimti mėgstama veikla ir taip joms uždirbti pinigų. Apie tai, kaip tūkstančiai kilometrų – ne kliūtis, skaitykite jos laiške.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Mes, aš ir mano močiutė, esame dvi geriausios draugės. Mus skiria tik atstumas, nes aš gyvenu Londone, močiutė – Vilniuje. Kai kurie žmonės mus jau žino, nes gavome labai gerų atsiliepimų apie mūsų rankų darbo pardavinėjamus šalikėlius. Tik visiems buvo labai įdomu, kas, kur ir kaip?

O istorija buvo tokia, dar 2013 metais gavau Kalėdų proga nuo močiutės šalikėlį dovanų, jis buvo toks minkštas ir švelnus, kad iš karto jį labai pamėgau, žinoma, jis buvo rankų darbo ir pagamintas su meile. Po gautos dovanėlės ir draugių prašymų ir joms numegzti, močiutė numezgė dar porai mano draugių ir visai mano šeimai. Ilgai nelaukusi įkėliau į „Facebook“ skelbimą ir nuo to viskas prasidėjo: gražūs žodžiai, pagyrimai ir užsakymai. Močiutė pradėjo megzti, o aš pardavinėjau.

Gavus žinią, kad turiu išvykti iš Lietuvos, nes įstojau į universitetą Anglijoje, teko palikti Tėvynę. Kai tik pradėjau mokytis, mane universitete pastebėjo ir anglai, po to ir daugiau žmonių pradėjo klausinėti, kur pirkau šaliką.

Taip pradėjome prekiauti šalikais ir Anglijoje. Praėjusią žiemą močiutė mezgė net naktimis, nes tai – jos hobis ir kiekvienam klientui buvo malonu parduoti, nes atlikti darbai buvo su meile. Kaip daug žmonių pasakė – auksinės rankos, o mums tai – malonu.

Nenorime daryti reklamos, norime tik paskatinti visus kurti! Nes man vos 21-eri, močiutei – daugiau nei 60 metų, bet drauge bendradarbiaujame ir užsidirbame pinigų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (17)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.