Ūselis – mielas ir ieškantis šeimininkų

 (27)
Ėmė ir atsidūrė mažas katinėlis šalia vieno Jonavos daugiabučio. Sergantis, įbaugintas, panašu, kad muštas, ištepliotu snukučiu, bet visiškas naminukas. Teko katinėliui keliauti į vet.gydyklą sveikatos ir laimės ieškoti.
1

Sveikatėlė greitai atsistatys; snukutis nusiplaus, rinotracheitas jau įveiktas, naudojantis veterinarų pastangomis, su gerų žmonių palaikymu. O štai kaip bus su laime, tai tik aukštesnės jėgos težino.

Katinui kokie 2,5 – 3 mėn., jis gavo Ūso vardą. Iš nuotraukų tikrai atspėjote, kodėl jo vardas būtent toks.

Nors Ūselis dar mažutėlis, bet jau turi gyvenimiškos patirties su žmonėmis, ir ne per geriausios. Tad pamatęs priartėjusį žmogų, bando būti pačiu baisiausiu pasaulio katinu. Tik labai jau apgailėtinos tos jo pastangos, vos palietus mažylio paausę, jis net apsąla iš palaimos. Tada visi bauginimai nueina perniek. Truputį laiko bei švelnumo ir Ūselis pamirš savo ketinimus apšnypšti pasaulį.

Tad laukiame būsimųjų šeimininkų ir tikimės gerųjų žmonių palaikymo.

Susisiekti galite, naudodamiesi šiais kontaktais: tel. 8 349 62029, 8 642 92870, dokumentas@super.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.