Turkija mano akimis: skaitytojo nuotraukų galerija

 (10)
Turkijoje tikriausiai jau spėjo apsilankyti bene kas antras lietuvis – kiekvienas turi nuomonę apie tai, ar derėtų važiuoti į šį tolimą, bet tarp poilsiautojų populiarų kraštą. Be to, kyla svarstymai, kurią vietą rinktis – aplankyti įspūdingą Stambulą, ar rinktis paplūdimį Marmaryje, Antalijoje ar kitame populiariame turistinių lankstinukų aprašytame mieste.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas Vytautas Šauklys pasidalijo nuotraukomis iš AlanijosAntalijos provincijos kurortinio miesto. Savo fotografijose jis užfiksavo gražiausius ir įdomiausius atostogų metu matytus vaizdus.

Taip pat norite pasidalinti gražiausia savo atostogų nuotrauka? Galbūt norite papasakoti apie savo kelionę ar pasidalinti patarimais, kur keliauti? Laukiame jūsų laiškų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (47)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (40)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.