Turkija mano akimis: skaitytojo nuotraukų galerija

 (10)
Turkijoje tikriausiai jau spėjo apsilankyti bene kas antras lietuvis – kiekvienas turi nuomonę apie tai, ar derėtų važiuoti į šį tolimą, bet tarp poilsiautojų populiarų kraštą. Be to, kyla svarstymai, kurią vietą rinktis – aplankyti įspūdingą Stambulą, ar rinktis paplūdimį Marmaryje, Antalijoje ar kitame populiariame turistinių lankstinukų aprašytame mieste.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas Vytautas Šauklys pasidalijo nuotraukomis iš AlanijosAntalijos provincijos kurortinio miesto. Savo fotografijose jis užfiksavo gražiausius ir įdomiausius atostogų metu matytus vaizdus.

Taip pat norite pasidalinti gražiausia savo atostogų nuotrauka? Galbūt norite papasakoti apie savo kelionę ar pasidalinti patarimais, kur keliauti? Laukiame jūsų laiškų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (60)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (410)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Nufilmavau įžūlų „drąsuolį“ – tokius vairuotojus reikia sudrausminti (71)

Balandžio 20 d., 16 val. Vilniuje, Gurių gatvėje, nufilmavau, kaip per 40 sekundžių „Hondos“ vairuotojas padarė 3 pažeidimus.

Velykų rytą prie piliakalnio aptiko nematytą augalą: gamtininkė paaiškino, kas tai per rūšis (20)

Snieguotas Velykų rytas DELFI skaitytoją Laimą pradžiugino maloniu atradimu – prie piliakalnio Stirniuose moteris atkreipė dėmesį į jai nematytą augalą. Jį nufotografavusi, skaitytoja nuotrauka pasidalijo su DELFI, prašydama padėti išsiaiškinti jo rūšį.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (30)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.