Ten, kur Verknė įteka į Nemuną - kraštovaizdis pasikeitęs neatpažįstamai

 (12)
Nemunas 2012.06.25
Nemunas 2012.06.25

Nemunas atrodo kaip išvogtas, tarsi išsemtas. Liūdna matyti, kai žmogus, kai kaimyninės šalys, „deda ant gamtos“ ir elgiasi taip savanaudiškai, visiškai nepagarbiai gamtai, kurioje ir iš kurios gyvena.

Iš tikrųjų neturiu žodžių - vaizdas iškalbingesnis. Tikiuosi, broliai baltarusiai greitai pripildys savo bačkas, paliks Nemuno vandenis ramybėje ir grįš vaga ten, kur ir buvo.

 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms (15)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:58
Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms
"Because it's Panevėžys dude" ir DELFI skaitytojo nuotr.
Lietuvos miestai ir miesteliai pamažu jau ruošiasi didžiausiai žiemos šventei – Kalėdoms. Kasmet pagrindiniu puošmenų atributu tampa eglutė, išpuošta miesto centre. Šiemet visi vėl su nekantrumu laukia – kuo didžiuosis didieji miestai? Tikriausiai smalsiausia visiems pamatyti Panevėžio eglutę, kuri praėjusiais metais nustebino ne vieną.

Balsuok! Išrink geriausią taupuolį!

2014 lapkričio mėn. 25 d. 11:42
Visą lapkritį DELFI Piliečio skaitytojai atvirai pasakojo apie savo išlaidas ir smalsiausiems atvėrė pinigines. Jie papasakojo, kaip taupo ir išleidžia, su kokiomis bėdomis susiduria ir kuo džiaugiasi. Skelbiame balsavimą, kurio metu galite išrinkti žmogų, kurio įžvalgos Jums buvo įdomiausios.

Sugėdino lietuvių krepšininkus: taip rėžia ausį, kad norisi užsikimšti (135)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 11:46
Esu Lietuvos krepšinio gerbėjas, palaikau Lietuvos klubus ir ypač mūsų krepšinio rinktinę. Kaip ir daugelis, didžiuojuosi mūsų krepšininkų pasirodymais įvairiuose tarptautiniuose turnyruose ir, žinoma, švenčiu pergales ir liūdžiu dėl pralaimėjimų.

10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų (39)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 14:45
10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Taupyti nemėgsta niekas, tiksliau, riboti savo norų nemėgsta niekas. Tačiau kaip išgyventi tiems, kurie uždirba nedaug, arba tiems, kurie išvis negauna darbinių pajamų? Papasakosiu trumpai apie save ir keletą taisyklių, kurių stengiuosi laikytis ir kurios veikia.

Meilės nesugriovė net atstumas (6)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 17:01
Viskas prasidėjo prieš 10 metų, kai susipažinome per bendrus draugus. Tuomet abu dar turėjome antras puses, taigi bendraudavom visi draugiškai, jokių kitų minčių nebuvo. Taip buvo net ir vėliau, abiems išsiskyrus ir vis dar susitinkant tame pačiame draugų būryje.