Ten, kur Verknė įteka į Nemuną - kraštovaizdis pasikeitęs neatpažįstamai

 (12)
Nemunas atrodo kaip išvogtas, tarsi išsemtas. Liūdna matyti, kai žmogus, kai kaimyninės šalys, „deda ant gamtos“ ir elgiasi taip savanaudiškai, visiškai nepagarbiai gamtai, kurioje ir iš kurios gyvena.
Nemunas 2012.06.25
Nemunas 2012.06.25

Iš tikrųjų neturiu žodžių - vaizdas iškalbingesnis. Tikiuosi, broliai baltarusiai greitai pripildys savo bačkas, paliks Nemuno vandenis ramybėje ir grįš vaga ten, kur ir buvo.

Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Užsidegusi žolė ant kojų sukėlė gaisrininkus (1)

DELFI skaitytojas Bronius Gudauskas pranešė, kad kovo 25 dienos vakarą prie Keturiasdešimties Totorių kaimo degė pievos.

Viešojo transporto keleiviai papasakojo apie savo patirtį su kontrolieriais (23)

DELFI Piliečio rubrikoje pasirodžius tekstui apie tai, kaip vilniečiui teko stebėti kontrolierių užsipuolusius įžūlius jaunuolius, atsiliepė skaitytojai, kurie taip pat panoro apginti sunkų viešojo transporto kontrolierių darbą. Jie pasidalino savo patirtimi bendraujant su tais, kuriuose engia daugybė viešojo transporto naudotojų, o viena skaitytoja įvardijo dalykus, kurie jai viešajame transporte trukdo daug labiau nei kontrolieriai.

Vyriškio pyktį sukėlė parduotuvėje siautėjęs vaikas (263)

Naršydamas internete ne kartą skaičiau minčių apie tai, kokie turėtų būti santykiai tarp tėvų ir vaikų. Ir neretai iškyla vaizdai, matyti vaikystėje ar būnant jau suaugusiu žmogumi. Mes visi be išimties vaikštom po parduotuves ir pamatome tokių vaizdelių, kad net plaukai pražyla. Ir pradedame mąstyti, o kas dėl to kaltas? Bet kartais tiesiog reikia atverti akis, kad nebūtų blogiau.

Neatskridus lėktuvui lietuvaičiai 16 val. užstrigo Nyderlanduose (16)

DELFI skaitytojas pranešė, kad „Wizz Air“ oro linijų bendrovės klientai, norėję kovo 25 d. išskristi į Vilnių, 16 val. įstrigo Nyderlanduose. Pasak skaitytojo, juos skraidinti turėjęs lėktuvas neatvyko į oro uostą.

Apkūniai mergaitei teko kęsti fizinio lavinimo mokytojo kalbas (19)

Artėjant rugsėjui persikėlėme gyventi į miestą ir pradėjau lankyti mokyklą. Tai buvo 1988 metai. Pirmiausia buvau labai drovi, apkūni ir sunkiai sekėsi bendrauti. Fizinio lavinimo mokytojas tiesiog šaipėsi iš mano storumo, sakydamas, kad negaliu patempti savo „lašinių“.