Ten, kur Verknė įteka į Nemuną - kraštovaizdis pasikeitęs neatpažįstamai

 (12)
Nemunas 2012.06.25
Nemunas 2012.06.25

Nemunas atrodo kaip išvogtas, tarsi išsemtas. Liūdna matyti, kai žmogus, kai kaimyninės šalys, „deda ant gamtos“ ir elgiasi taip savanaudiškai, visiškai nepagarbiai gamtai, kurioje ir iš kurios gyvena.

Iš tikrųjų neturiu žodžių - vaizdas iškalbingesnis. Tikiuosi, broliai baltarusiai greitai pripildys savo bačkas, paliks Nemuno vandenis ramybėje ir grįš vaga ten, kur ir buvo.

 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Bankas siūloma akcija užsitraukė kliento nemalonę (13)

2014 spalio mėn. 1 d. 12:21
„Kodėl bankas taip vilioja leisti pinigus?“, – stebėjosi pasipiktinęs į DELFI kreipęsis skaitytojas. Pasirodo, kartais ir nemokami pasiūlymai, kai yra įgyvendinami pasirinkus savitą kelią, gali suerzinti klientus. Taip nutiko ir šį kartą.

Jaunimas neabejingas Konstitucijai (3)

2014 spalio mėn. 1 d. 10:43
Apšilimas prieš egzaminą
Rugsėjo 30 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas virto viena didele Konstitucijos egzamino atlikimo vieta. Visa fakulteto bendruomenė kartu su Seimo nariu, buvusiu teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi pasitikrino savo Konstitucijos žinias naujienų portale DELFI.

Daugiabučio gyventojai nepasidalina stovėjimo aikštelės (36)

2014 spalio mėn. 1 d. 11:06
Grįžus namo po sunkios darbo dienos daugiabučio kieme mane pasitiko pareigūnai ir galybė nepatenkintų kaimynų. Problema labai paprasta. Pareigūnai žadino ir baudė automobilių savininkus už stovėjimą ant šaligatvio bei žalios vejos

Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:47
Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas pranešė, kad apie 14 val. magistralėje už Vievio nuo šlaito nuriedėjo vilkikas.

Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:23
Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą
DELFI skaitytojo nuotr.
Šešių moksleivių (Viliaus Šlapelio, Aleksandro Gaškos, Beno Stelmoko, Lino Nasvyčio, Roko Neverdausko, Augustės Tamulytės) ir jų mentoriaus Vyčio Šliažo komanda dvi dienas trukusiame renginyje bandė pagerinti pasaulio rekordą „Daugiausiai lipdukų ant automobilio“.