Ten, kur Verknė įteka į Nemuną - kraštovaizdis pasikeitęs neatpažįstamai

 (12)
Nemunas 2012.06.25
Nemunas 2012.06.25

Nemunas atrodo kaip išvogtas, tarsi išsemtas. Liūdna matyti, kai žmogus, kai kaimyninės šalys, „deda ant gamtos“ ir elgiasi taip savanaudiškai, visiškai nepagarbiai gamtai, kurioje ir iš kurios gyvena.

Iš tikrųjų neturiu žodžių - vaizdas iškalbingesnis. Tikiuosi, broliai baltarusiai greitai pripildys savo bačkas, paliks Nemuno vandenis ramybėje ir grįš vaga ten, kur ir buvo.

 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų (34)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 14:45
10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Taupyti nemėgsta niekas, tiksliau, riboti savo norų nemėgsta niekas. Tačiau kaip išgyventi tiems, kurie uždirba nedaug, arba tiems, kurie išvis negauna darbinių pajamų? Papasakosiu trumpai apie save ir keletą taisyklių, kurių stengiuosi laikytis ir kurios veikia.

Virtualus eksperimentas: dvi skirtingos anketos pažinčių svetainėje (377)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:27
Esu 30 metų paprastas, dirbantis vaikinas, vis dar neturintis antros pusės. Visuomenėje netylant diskusijoms, ar pinigai yra svarbus faktorius sėkmingai antros pusės paieškai, nusprendžiau atlikti nedidelį eksperimentą.

Pasipiktino žiūrovais Džordanos Butkutės koncerte (160)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 11:11
Noriu pasidžiaugti paskutiniu Lietuvoje įvykusiu Džordanos Butkutės koncertinio turo „Nesudeginta ant laužo“ koncertu. Buvo tikrai nuostabus koncertas, Džordana Butkutė eilinį sykį parodė savo pritrenkiantį balsą, garso efektai beprotiškai pribloškė, visas vaizdas, kurį teko pamatyti, tikrai nenuvylė. Iki tam tikros vietos...

Taupi šeima: maistui – vos 200-300 litų per mėnesį suskaičiavo mėnesio išlaidas (479)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 18:49
Man 28 metai. Aš ir mano žmona esame gavę po du aukštųjų mokslų diplomus. Visada abu labai norėjome dirbti pagal specialybes. Juk tam ir investavome (mokslams išleidome ne vieną tūkstantį litų), kad ateityje galėtume lengviau užsidirbti dirbdami mėgstamą darbą. Įdėjome labai daug laiko ir pastangų mėgindami „užsikabinti“. Išmėginome viską, bet taip ir nepavyko rasti darbo pagal specialybes. Matyt, buvome pernelyg naivūs, tikėdami šios investicijos atsiperkamumu.

Greitkelyje Vilnius-Panevėžys apvirto sunkvežimis (15)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 08:46
Greitkelyje Vilnius-Panevėžys apvirto sunkvežimis
DELFI skaitytojo nuotr.
Šeštadienio rytą DELFI skaitytoja pranešė, kad greitkelyje Vilnius-Panevėžys apvirto sunkvežimis.