„Tautmilės prieglaudėlė“ kviečia visus į atvirų durų dieną

 (12)
Artėja Šv. Kalėdos, o juk per jas vyksta stebuklai, tiesa? Kaip ir pernai, taip ir šiemet, mūsų gausus būrys laukia stebuklo! Todėl norime pranešti, kad gruodžio 20 dieną (šeštadienį) duris atversime plačiai Jums, mielieji mūsų rėmėjai ir draugai, visiems, kas nori aplankyti tuos, kurie laukia, kuriems Kalėdos – didelė šventė!

Ir ji privalo įvykti, Kalėdos - dovanų metas. Tik spėk ką nors jiems atnešti ir padėti ne vietoj, ir jau girdi, kaip už kampo kikena nugvelbę, kas jiems priklauso.

Tad laukiame visų, kas nori pabendrauti, kas nori tiesiog apsižvalgyti, kas nori viską pamatyti iš arti, kas nori pabūti su šunimis, o gal su katytėmis, bei tų, kas nori prisidėti prie šventės artėjimo, kad ne tik žaisliukai puoštų prieglaudos kambarėlius, bet kad jų širdelės butų kupinos džiaugsmo.

Mes įsikūrę Rasų g. 39. Atvirų durų dieną lauksime jūsų nuo 13 iki 18 val.

P.S. Jeigu nesugalvojate, kuo galite prisidėti, bet norite atvykti su dovanomis, parašysime trumpai, ko mums labiausiai reikėtų ir ką naudojam dažniausiai. Tai - maistas (Josera ir Brit (Astor), džiuvėsiai, kraikas katytėms (pigiau ir daugiau išeina biokuro granulės), želmenys, dideli šiukšlių maišai, maišeliai išmatom (naudojame paprastus maišelius, skirtus fasavimui), dubenėliai, pirštinės, nenaudojami, seni žaislai, nes jaunimo turime daug, o senimas irgi kaifuoja cypsindamas guminį paršioką, kramtalai, įvairūs plovikliai, šluostės, laikraščiai, šluotos, pavadėliai bei antkakliai, kačių tualetai, draskyklės, nameliai, talpos sausam gyvūnų maistui. O gal kas nors turite nebenaudojamų transportavimo boksų? Viskas, kas tinka dezinfekcijai, ir, žinoma, visa kita, ko reikia šunims ir katėms.

Labai laukiame Jūsų, labai tikime, kad šv. Kalėdos tikrai ateis į mūsų prieglaudėlę.

Iškilus klausimams skambinti
+370 65071786 Tautmilė
+370 60678764 Lina
+370 65538244 Simona

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.