Tautiečiai sveikina Lietuvą

 (3)
Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos bendruomenė iš vėjo malūnėlių sukūrė gyvąją trispalvę.
Gyva Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos bendruomenės vėliava

Ji sujungė apie 850 mokinių ir mokytojų. Vėliavą mokykla dovanoja visai Lietuvai Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.

Rainių mokyklos-darželio mokinių pilietinė akcija

Rainių mokykla-darželis didelį dėmesį skiria savo ugdytinių pilietiniam ugdymui. Mokytojų Dalės Kruopienės ir Rimos Paulauskienės vadovaujami mokiniai kovo 10 dieną surengė akciją „Kiekvienai šeimai po vėliavėlę“ . Ši akcija skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti.

Rytą mokiniai su mokytojomis aplankė Telšių rajono savivaldybę. Vaikučių rankose švietė pačių pagamintos trispalvės. Jas rainiškiai įteikė šventės proga Telšių savivaldybės merui ir kitiems darbuotojams. Toliau akcija „Kiekvienai šeimai po vėliavėlę“ tęsėsi Rainių kaime.

Mokinukai su mokytojomis beldėsi į kiekvieną butą, namą ir gyventojams įteikė vėliavėles ir kartu sveikino su švente. Rainiškiai nuoširdžiai dėkojo už vaikų surengtą akciją. Trispalvė sušvito daugelyje Rainių kaimo gyventojų namuose, o kartu ir širdyje.

Bogotoje eitynėse prieš smurtą Kovo 8 d. dalyvavęs DELFI skaitytojas Irmantas Škėrys pasidalino su DELFI nuotraukomis, kaip jų metų plėvesuoja trispalvė ir pasveikino Lietuvą su Kovo 11-ąja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.