Tartu lietuvių bendruomenė pagerbė Laisvės gynėjus

Sekmadienį Tartu (Estija) lietuvių bendruomenė ir Baltijos gynybos koledže studijuojantys ir dirbantys lietuviai dalyvavo tradiciniame 9 km bėgime Sausio 13 -osios aukoms paminėti.
Tartu lietuvių bendruomenė pagerbė Laisvės gynėjus

Bėgimas organizuojamas trečius metus iš eilės ir tampa gražia tradicija Sausio 13-osios aukoms atminti. Šių metų renginys, kaip niekad, buvo tarptautinis. Jame dalyvavo karininkai ir atstovai iš 5 šalių. Prie lietuvių prisijungė kolegos ir svečiai iš Latvijos, Estijos, JAV, Vokietijos ir Azerbaidžano.

Renginys prasidėjo Baltijos gynybos koledžo komendanto gen.mjr. Vitalijaus Vaikšnoro sveikinimo žodžiu. Tylos minute pagerbtas žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas.

Didžiausiu iššūkiu šiemet tapo ne distancija, bet oro sąlygos. Renginys vyko termometro stulpeliui rodant -19 ºC žemiau nulio. Distanciją įveikusių bėgikų laukė karšta arbata bei užkandžiai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.