Tą patį kiemą lapė kas vakarą lanko jau kelerius metus

 (37)
Vieniems besiskundžiant įžūliais savo kaimynais, kiti visai nepyksta, kai šie užsuka – nesvarbu, kad kartais įsisuka į namus ar valgo augintinių maistą. Skamba neįtikėtinai? Galbūt, tačiau būtent taip į kaimynės lapės išdaigas reaguoja DELFI skaitytoja Rita Milašienė.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Moteris su DELFI pasidalijo nuotraukomis, kuriose vaizdo kamera vėlų balandžio vakarą jų sodybos kieme Varėnos r. Darželių kaime užfiksuota lapė. Rita pasakojo, kad šioje sodyboje praleidžia visus savaitgalius, ir vakarais atsliūkinančią lapę puikiai žino.

Mūsų namas stove kaimo gale atskirtas mišku, upe ir pieva, taigi gyvūnu kieme netrūksta o šią lapę mes laikome savo kaimyne nes ji kiekvieną vakarą 23.30 val. ateina į kiemą pasivaišinti (ko šuo nesuėda)“, - pasakojo ji.

Rita sako, kad kol lapė buvo maža, iš namų dingdavo daiktai – botai, puodo dangtis.

„Vėliau grybaujant vis atrasdavom daiktus, nuneštus į mišką. Dabar jai apie porą, gal trejetą metų. Vogti nustojo, bet į kiemą užsuka“, - pasakojo skaitytoja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.