Šypsenos garantas: trynukai šuniukai linguoja į taktą

 (1)
Mokslininkai teigia, kad mieli gyvūnų jaunikliai ne tik sukelia šypseną, bet ir didina darbo produktyvumą: bent jau taip parodė tyrimas, kurio metu į mielas gyvūnų mažylių nuotraukas žvelgė studentai. DELFI skaitytojo atsiųstas vaizdo įrašas turėtų priversti įnirtingiau dirbti ne vieną ar bent jau garantuoti gerą nuotaiką.
© DELFI

Skaitytojo atsiųstame vaizdelyje nufilmuoti trys šuneliai. Vienas į kitą panašūs šuniukai tarsi telepatai vienu metu linkčioja galvelėmis, o tuomet išsiskirsto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (8)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (51)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.