Šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje - nesmagi autobuso avarija

 (18)
Sekmadienį Vilniuje maršrutinis miesto autobusas sankryžoje susdūrė su "Volvo" automobiliu. Avarija įvyko prie pat pėsčiųjų sankryžos ir tapo antruoju gimtadieniu pro šalį važiavusiam dviratininkui.
© DELFI

DELFI skaitytojas apie 11 val. užfiksavo vaizdą po avarijos. Autobuso ir lengvojo automobilio avarija, laimingo atsitiktinumo dėka, be aukų. Ant asfalto tik pažiro autobuso ir lengvojo automobilių stiklų šukės ir nuolaužos.

Policijos pareigūnai aiškinasi, kuris vairuotojų pažeidė taisykles, mat šioje vietoje eismas reguliuojamas šviesoforu.

Kai įvyko avarija, itin sėkmingai pro ją prasmuko dviratininkas - nedaug trūko, kad jis atsidurtų tarp autobuso ir automobilio.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.