Šventinę nuotaiką Rugsėjo 1-ąją sugadino kelionė autobusu

 (68)
Šventinę ir džiugią vaikams bei jaunimui rugsėjo 1 d. važiavau į darbą su 5G autobusu, kuris nuo Rygos stotelės link Saulėtekio pajuda 6.45 val. Įlipus į autobusą nuotaika tapo visai ne šventinė. Šis purvinas, apskretusiais, iš šono labai seniai neplautais langais autobusas atrodė apgailėtinai. Kodėl XXI amžiaus pradžioje, Europos centre Lietuvos sostinės gyventojus ir (o varge!) svečius, vežioja tokiais purvinais autobusais?
© DELFI / Domantas Pipas

Man, kaip ir kitiems piliečiams, visiškai neįdomu, kas kiek laiko pagal Jūsų pačių susigalvotas taisykles plaunate tas viešojo transporto priemones. Plaukite kasdien, jei reikia, bet transporto priemonė, kurioje už važiavimą Jums nepigiai mokame, privalo būti švari. Pasiskaičiau VVT internetiniame puslapyje kad: „Mūsų Bendrovės misija teikti Vilniaus gyventojams ir sostinės svečiams saugaus, punktualaus ir dėmesingo keleivių vežimo ir aptarnavimo paslaugas“. Apie švarą ir tvarką neužsiminta.

Atsitiktinumas? Manau, kad ne. Ar yra institucijos sostinėje, į kurių pareigas įeitų švaros visuomeniniame transporte kontrolė? Ar tokios tarnybos nereikia, nes ji būtų neparanki tai, sąlygas diktuojančiai, pusei? O mes, piliečiai, čia nieko nereiškiame?

Šis mano laiškas nėra paremtas vienkartiniu pastebėjimu. Tai nuolatinė situacija, besitęsianti metų metais. Nėra elementaraus supratimo, kad mūsų kultūroje, prieš šventes gyvavo paprotys švarinti namus ir aplinką. Ar VVT patirtų nepakeliamas išlaidas bent kelis kartus per metus prieš didžiąsias šventes išplovusi visuomeninio transporto priemones? Būtų įdomu gauti viešą atsakymą.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI susisiekė su UAB „Vilniaus viešasis transportas“ komunikacijos vadove Rasa Norkiene, kuri patvirtino, kad autobuse būta netvarkos ir nurodė, kad autobuso langai nebuvo tvarkingai išplauti dėl plovimo įrenginio techninės būklės.

„Keleivio nurodytam autobusui grįžus į parką patikrinome langų būklę. Pastaba dėl nepatenkinamos švaros pasitvirtino, o priežastys, kodėl po įprasto vakarinio autobuso valymo liko toks rezultatas, surastos. Dėl plovimo įrenginio techninės būklės langai buvo išvalyti netinkamai. Problemą šaliname. Per pastaruosius tris vasaros mėnesius panašių nusiskundimų negavome. Dar šį rudenį autobusų parke pradės veikti nauja, šiuolaikiška transporto priemonių plovykla, tad tikimės panašių situacijų nebepasitaikys“, – nurodė R. Norkienė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.