Švėkšniškiai per šešias valandas sukūrė įspūdingą gėlių kilimą

 (13)
Lygiai prieš metus, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos narės ir jų pirmininkė Ingrita Riterienė, gyvųjų gėlių kilimu nustebinusios ne tik švėkšniškius, bet ir atvykėlius, vėl nauju floristiniu akcentu trumpam papuošė miestelį. Tradicija tęsiama.
Švėkšnos gėlių kilimas
© DELFI skaitytojo nuotr.

Trečiadienio rytą, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkė I. Riterienė kartu su draugijos narėmis, atskubėjo į aikštelę priešais šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią, nešinos glėbiais gėlių žiedų ir lapų, būsimam gėlių kilimui. Paruošusios pagrindą, šešias valandas, devyniolikos darbštuolių komanda, klūpėdamos ant grindinio trinkelių, kantriai „audė“ iš anksto sumanytą gėlių kompoziciją.

Rezultatas ir šį kartą pranoko lūkesčius. Pačių „audėjų“ teigimu, iš maždaug dešimties tūkstančių nuskintų gėlių žiedų ir lapų, sukurtas šešių metrų ilgio ir keturių metrų pločio Švėkšnos herbas, o įrašu norėta priminti, kad miestelis šiemet sulaukė 510-ojo gimtadienio.

Dar kartą švėkšniškiai stebėjosi Ingritos išmone ir sugebėjimais, o draugijos nariai džiaugėsi, kad pirmininkės vadovaujami prisideda prie gražių iniciatyvų. Pasigrožėti spalvingu rudeniniu gėlių kilimu galima iki savaitgalio.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (56)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (185)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (303)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.