Švėkšniškiai per šešias valandas sukūrė įspūdingą gėlių kilimą

 (13)
Lygiai prieš metus, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos narės ir jų pirmininkė Ingrita Riterienė, gyvųjų gėlių kilimu nustebinusios ne tik švėkšniškius, bet ir atvykėlius, vėl nauju floristiniu akcentu trumpam papuošė miestelį. Tradicija tęsiama.
Švėkšnos gėlių kilimas
© DELFI skaitytojo nuotr.

Trečiadienio rytą, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkė I. Riterienė kartu su draugijos narėmis, atskubėjo į aikštelę priešais šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią, nešinos glėbiais gėlių žiedų ir lapų, būsimam gėlių kilimui. Paruošusios pagrindą, šešias valandas, devyniolikos darbštuolių komanda, klūpėdamos ant grindinio trinkelių, kantriai „audė“ iš anksto sumanytą gėlių kompoziciją.

Rezultatas ir šį kartą pranoko lūkesčius. Pačių „audėjų“ teigimu, iš maždaug dešimties tūkstančių nuskintų gėlių žiedų ir lapų, sukurtas šešių metrų ilgio ir keturių metrų pločio Švėkšnos herbas, o įrašu norėta priminti, kad miestelis šiemet sulaukė 510-ojo gimtadienio.

Dar kartą švėkšniškiai stebėjosi Ingritos išmone ir sugebėjimais, o draugijos nariai džiaugėsi, kad pirmininkės vadovaujami prisideda prie gražių iniciatyvų. Pasigrožėti spalvingu rudeniniu gėlių kilimu galima iki savaitgalio.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (49)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (4)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (48)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.