Švėkšniškiai per šešias valandas sukūrė įspūdingą gėlių kilimą

 (13)
Lygiai prieš metus, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos narės ir jų pirmininkė Ingrita Riterienė, gyvųjų gėlių kilimu nustebinusios ne tik švėkšniškius, bet ir atvykėlius, vėl nauju floristiniu akcentu trumpam papuošė miestelį. Tradicija tęsiama.
Švėkšnos gėlių kilimas
© DELFI skaitytojo nuotr.

Trečiadienio rytą, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkė I. Riterienė kartu su draugijos narėmis, atskubėjo į aikštelę priešais šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią, nešinos glėbiais gėlių žiedų ir lapų, būsimam gėlių kilimui. Paruošusios pagrindą, šešias valandas, devyniolikos darbštuolių komanda, klūpėdamos ant grindinio trinkelių, kantriai „audė“ iš anksto sumanytą gėlių kompoziciją.

Rezultatas ir šį kartą pranoko lūkesčius. Pačių „audėjų“ teigimu, iš maždaug dešimties tūkstančių nuskintų gėlių žiedų ir lapų, sukurtas šešių metrų ilgio ir keturių metrų pločio Švėkšnos herbas, o įrašu norėta priminti, kad miestelis šiemet sulaukė 510-ojo gimtadienio.

Dar kartą švėkšniškiai stebėjosi Ingritos išmone ir sugebėjimais, o draugijos nariai džiaugėsi, kad pirmininkės vadovaujami prisideda prie gražių iniciatyvų. Pasigrožėti spalvingu rudeniniu gėlių kilimu galima iki savaitgalio.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (19)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (5)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Chalato kišenėje nešiota katė į namus atnešė džiaugsmą (34)

Kisiūnė – katė, kuri į namus atnešė daug juoko ir švelnumo. „Normalų“ vardą bandėme sugalvoti porą mėnesių, pasitelkę net aplinkinius žmones, tačiau nieko įspūdingo sugalvoti nepavyko ir ji tapo tiesiog Kisiūne.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (5)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Namuose du katinai atsirado netikėtai: kai siautėja, atrodo, kad turime penkis (31)

Būna žmonės, kurie nusprendžia įsigyti augintinius, tada kruopščiai renkasi ir viską apgalvoja. Kažkada ir aš tokia buvau. Ir tai – labai sveikintinas požiūris. Tačiau kartais viskas nutinka kiek kitaip. Visam laikui atsisveikinusi su savo kalyte, su mumis gyvenusia 13 metų, po kelių mėnesių visiškai netikėtai ir neplanuotai sutikau prie ligoninės atklydusią katę.