Sveikstančios Rudaminos operacijai reikalinga Jūsų parama!

 (28)
Gavome pranešimą, kad Rudaminos g. gyvenanti katytė labai kankinasi ir kažkas baisaus su jos pilvu. Nuvažiavusios pamatėme baltai rainą laukinukę, kurios papilvėje kabojo obuolio dydžio įtrūkęs, kraujingas auglys. Padėti reikėjo nedelsiant!
Rudamina

Moterys pasakojo, kad prieš metus Rudamina buvo sterilizuota. Sterilizacijos metu gydytojai pastebėjo mažytį žirnio dydžio augliuką ant pieno liaukos, bet jo nejudino. Ėjo mėnesiai, o iš mažo žirnio išaugo didžiulis žeme besivelkantis auglys. Suprantama, kad jis įtrūko arba katytė belandžiodama kažkur jį užkliudė. Prasidėjo kraujavimas, pūliavimas, vargšė vos nenumirė.

Taip, padėti... Tik kokiu būdu?! Baikšti kaip reta. Visais būdais ją bandėme pagauti, prisivilioti - nė per kur. Jokios priemonės, metodai nepadėjo. Laimei, ji nenustojo valgyti ir mes nematėme kitos išeities kaip tik pradėti antibiotikų kursą lauke jų įdedant į maistą. Apie sugavimą jau nesvajojome, tačiau gerai žinojome, jog gyvens be pagalbos ji tik iki pirmųjų šalčių. Vėliau viskas komplikuosis ir vargšiukė užges.

Gaudynės truko mėnesį ir viskas veltui. Vieną dieną visai netikėtai važiavome pro šalį ir užsukome pasiimti iš maitintojos palikto bokso. Sutikta moteris lyg niekur nieko sako: „katė rūsy“. Be didesnių aiškinimųsi tuoj pat pastatėme gaudyklę (lauke ją vos pamačiusi katė dingdavo neatsigręžusi parai). Palikta per naktį gaudyklė „padarė“ savo darbą - Rudamina sučiupta! Sunku aprašyti, kaip džiaugėmės.

Gydykloje buvo atlikta auglio šalinimo operacija - pjūvis išties didelis, todėl būtini buvo netirpūs siūlai, gydytojų priežiūra. Todėl katė stacionare praleido 14 d.

Reikalinga visų jūsų parama atsiskaityti su klinika. Reikalinga suma - 250 Lt. Dabar padarėme viską, ką galėjome. Laimei, operaciją 10 m. amžiaus katytė ištvėrė ir šiandien jau yra pasiruošusi grįžti atgal į savo kiemą. Aišku, artėjanti žiema - ne pats geriausias laikas, tačiau kitų variantų neturime. Laukinukė, pratusi tik prie vienos maitintojos - globėjos ir gatvės gyvenimo neturi globos variantų.

Tikėsimės, daugiau auglių neužaugs ir viskas bus gerai. Ačiū už Jūsų paramą. Kontaktai: tel. 8689 73782, 8615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (60)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (195)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (304)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.