Sveikstančios Rudaminos operacijai reikalinga Jūsų parama!

 (28)
Gavome pranešimą, kad Rudaminos g. gyvenanti katytė labai kankinasi ir kažkas baisaus su jos pilvu. Nuvažiavusios pamatėme baltai rainą laukinukę, kurios papilvėje kabojo obuolio dydžio įtrūkęs, kraujingas auglys. Padėti reikėjo nedelsiant!
Rudamina

Moterys pasakojo, kad prieš metus Rudamina buvo sterilizuota. Sterilizacijos metu gydytojai pastebėjo mažytį žirnio dydžio augliuką ant pieno liaukos, bet jo nejudino. Ėjo mėnesiai, o iš mažo žirnio išaugo didžiulis žeme besivelkantis auglys. Suprantama, kad jis įtrūko arba katytė belandžiodama kažkur jį užkliudė. Prasidėjo kraujavimas, pūliavimas, vargšė vos nenumirė.

Taip, padėti... Tik kokiu būdu?! Baikšti kaip reta. Visais būdais ją bandėme pagauti, prisivilioti - nė per kur. Jokios priemonės, metodai nepadėjo. Laimei, ji nenustojo valgyti ir mes nematėme kitos išeities kaip tik pradėti antibiotikų kursą lauke jų įdedant į maistą. Apie sugavimą jau nesvajojome, tačiau gerai žinojome, jog gyvens be pagalbos ji tik iki pirmųjų šalčių. Vėliau viskas komplikuosis ir vargšiukė užges.

Gaudynės truko mėnesį ir viskas veltui. Vieną dieną visai netikėtai važiavome pro šalį ir užsukome pasiimti iš maitintojos palikto bokso. Sutikta moteris lyg niekur nieko sako: „katė rūsy“. Be didesnių aiškinimųsi tuoj pat pastatėme gaudyklę (lauke ją vos pamačiusi katė dingdavo neatsigręžusi parai). Palikta per naktį gaudyklė „padarė“ savo darbą - Rudamina sučiupta! Sunku aprašyti, kaip džiaugėmės.

Gydykloje buvo atlikta auglio šalinimo operacija - pjūvis išties didelis, todėl būtini buvo netirpūs siūlai, gydytojų priežiūra. Todėl katė stacionare praleido 14 d.

Reikalinga visų jūsų parama atsiskaityti su klinika. Reikalinga suma - 250 Lt. Dabar padarėme viską, ką galėjome. Laimei, operaciją 10 m. amžiaus katytė ištvėrė ir šiandien jau yra pasiruošusi grįžti atgal į savo kiemą. Aišku, artėjanti žiema - ne pats geriausias laikas, tačiau kitų variantų neturime. Laukinukė, pratusi tik prie vienos maitintojos - globėjos ir gatvės gyvenimo neturi globos variantų.

Tikėsimės, daugiau auglių neužaugs ir viskas bus gerai. Ačiū už Jūsų paramą. Kontaktai: tel. 8689 73782, 8615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.