Sudomino Santariškėse leidęsis sraigtasparnis

 (2)
DELFI skaitytojas Dainius Šmatavičius atsiuntė nuotraukas, bylojančias apie sujudimą prie Santariškių klinikų. Eismo žiede leidosi sraigtasparnis.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaip vėliau paaiškėjo, šįkart tai nebuvo gyvybės gelbėjimo operacija. Vyko pratybos.

Operacijoje dalyvavo Karinės aviacijos pajėgos, bendradarbiaudamos su karo policija, karo medikais, policija. Pratybose taip pat dalyvauja bei mokosi koordinuoti veiksmus Greitojo reagavimo pajėgų II bataliono kovinė grupė, kurios pagrindinis vienetas – Kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, taip pat Viešojo saugumo tarnyba, Lietuvos šaulių sąjunga, Lietuvos oro pajėgos, Gedimino štabo bataliono kariai ir daug kitų remiančių vienetų.

Kaip TV3.lt pranešė Jungtinio štabo viešųjų ryšių karininkas kpt. Donatas Suchockis, tai buvo šiuo metu Lietuvoje vykstančių karinių pratybų „Žaibo kirtis“ dalis.

Dėkojame DELFI skaitytojui už nuotraukas

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.