Su policija susidūrę vairuotojai: apie džentelmeniškus pareigūnus ir tuos, kuriems nesako „ačiū“

 (32)
Apie vairuotoją nustebinusius pareigūnus perskaitę DELFI skaitytojai suskubo dalintis savo istorijomis ir patirtimi bendraujant su policijos pareigūnais. Šios būta įvairios: pavyzdžiui, DELFI skaitytoja Jūratė pasidžiaugė džentelmenišku pareigūno poelgiu, o skaitytojas Vytas griežtai sako, kad policininkams „ačiū“ netaria.
© DELFI (P.Sadausko nuotr.)

Pasidžiaugė džentelmenišku poelgiu

„Perskaičiau apie gražų mūsų pareigūnų poelgį - pagalbą keičiant automobilio ratą - ir nutariau tarti didelį dėkui pareigūnui, kurio, deja, net vardo nepaklausiau. O atsitiko tai praėjusią žiemą Kaune, Gedimino ir Miško gatvių sankryžoje.

Tuo metu lauke buvo gerokai pašalę, na, žinoma, kelio danga taip pat neypatinga  ir aš, sukdama iš Gedimino gatvės į Miško, nesuvaldžiau automobilio ir mane „užnešė“ ant pakelės šaligatvio bortelio, kur buvo krūvos sniego ir tankiai augančių medžių.

Atsitiktinumo dėka į medį aš neatsitrenkiau, bet į sniego pusnį įklimpau taip, kad  nei pirmyn, nei atgal. Tuomet pro šalį ėjo pareigūnas. Jis iš karto man ištiesė pagalbos ranką, įsėdo į mano automobilį ir išvairavo jį į kelią, palinkėdamas man gero kelio.

Esu labai dėkinga šiam pareigūnui, be jo, manau, tikrai būčiau sunkiai susitvarkiusi. Daugiau tokių angelų sargų! Sėkmės!“, - džiaugėsi DELFI skaitytoja Jūratė

Pareigūnams „ačiū“ nesako

„Smagu matyti tokius pareigūnus“, - DELFI rašė straipsnį apie malonius pareigūnus perskaitęs Vytas. Vis dėlto, jis pasidalino ne tokia malonia patirtimi.

„2001 m. liepos mėn. dienos metu, apie 11 val. Vilniuje, važiuojant tuneliu užsidegė mano mašina. Išvažiavęs iš tunelio sustojau ir puoliau gesinti. Žmona, 12 ir 10 m. sūnūs išsigandę žiūrėjo, kaip aš prasidaręs dangtį gesindamas plėšiu laidus, atjungiu akumuliatorius. Pro šalį važiavo ir policijos pareigūnai, kuriuos kaip ir kitus žmona ir aš stabdėme pagalbos. Pareigūnai nestojo. Sustojo jauna mergina, visa persigandusi, ir klausė, kuo gali padėti. Laimei, mašiną pavyko užgesinti. Panelė mano mašiną nutempė į Šiaurės miestelį, pasiūlė nakvynę ir kitą dieną su sutvarkyta mašina grįžome į Gargždus. Visiems AČIŪ, tik ne pareigūnams“, - rašė Vytas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.