Studentas sukūrė jautrų vaizdo klipą savo miesteliui išgarsinti

 (62)
Dvidešimtmetis studentas, kurdamas filmuką, norėjo pakelti Bukiškio miestelio (Vilniaus raj.) gyventojų dvasią, priversti juos didžiuotis ir priversti pažvelgti į aplink supančią nuostabią gamtą.
© DELFI

Studentas Mantas teigia, jog idėja kilo visai netikėtai. Tiesiog vieną dieną išėjus į lauką kilo mintis, kodėl gi neįamžinus nuostabios gamtos bei miestelio darnos. Fotografas pasakoja, jog beveik kiekvieną dieną grįžęs iš paskaitų, eidavo į lauką, ir mažiausiai po valandą praleisdavo tyrinėdamas ir ieškodamas tų „auksinių“ kadrų.

Filmavimas užtruko apie du mėnesius. Patalpinus video į „Youtube“, pasipylė nemažai sveikinimų iš draugų, kolegų ir Bukiškio miestelio gyventojų. Daugelis džiaugėsi bei stebėjosi, kaip gražu čia yra ir kaip mes kartais to visai nepastebime.

„Labai džiaugiuosi, jog likau įvertintas, - šypsosi studentas. - Tiesiog labai smagu, kai kaimynai pasakoja ir rodo video kitiems. Smagu matyti, jog dabar miestelio gyventojai truputi kitokie, aš matau, jog jie didžiuojasi Bukiškiu. Ir patikėkite, gražu ne tik čia. Ar gyvenate mieste ar kaime, daugiabutyje ar name, bet kuriame žemės kampelyje, visur mus supa nuostabi gamta. Tiesiog akimirkai sustokime, apsižvalgykime, pamirškime problemas, rūpesčius, rutiną ir pamatykime, koks pasaulis yra gražus, ir kaip mes ne visada tai pastebime ir branginame“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (697)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (415)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Iš JAV į Vilniaus oro uostą grįžęs lietuvis nemaloniai nustebo: buvo gėda (58)

Savaitgalį perskaičiau pasipiktinusios keleivės žinutę apie eiles Vilniaus aerouoste. Ir prisiminiau patirtą gėdą dėl Lietuvos. Kovo 14 d. po 3 mėnesių parskridau iš JAV. Ten tualetai – tvarkingi, neteko pamatyti , kad juose nebūtų tualetinio popieriaus ar popieriaus rankoms nušluostyti, jokio blogo kvapo. Na, Amerika yra Amerika. Persėsti turėjau Stokholme. Ir čia tualetai kvepia, kur jie yra, nurodo stambios gerai matomos rodyklės, juose yra visko, ko reikia tualete.