Studentas sukūrė jautrų vaizdo klipą savo miesteliui išgarsinti

 (62)
Dvidešimtmetis studentas, kurdamas filmuką, norėjo pakelti Bukiškio miestelio (Vilniaus raj.) gyventojų dvasią, priversti juos didžiuotis ir priversti pažvelgti į aplink supančią nuostabią gamtą.
© DELFI

Studentas Mantas teigia, jog idėja kilo visai netikėtai. Tiesiog vieną dieną išėjus į lauką kilo mintis, kodėl gi neįamžinus nuostabios gamtos bei miestelio darnos. Fotografas pasakoja, jog beveik kiekvieną dieną grįžęs iš paskaitų, eidavo į lauką, ir mažiausiai po valandą praleisdavo tyrinėdamas ir ieškodamas tų „auksinių“ kadrų.

Filmavimas užtruko apie du mėnesius. Patalpinus video į „Youtube“, pasipylė nemažai sveikinimų iš draugų, kolegų ir Bukiškio miestelio gyventojų. Daugelis džiaugėsi bei stebėjosi, kaip gražu čia yra ir kaip mes kartais to visai nepastebime.

„Labai džiaugiuosi, jog likau įvertintas, - šypsosi studentas. - Tiesiog labai smagu, kai kaimynai pasakoja ir rodo video kitiems. Smagu matyti, jog dabar miestelio gyventojai truputi kitokie, aš matau, jog jie didžiuojasi Bukiškiu. Ir patikėkite, gražu ne tik čia. Ar gyvenate mieste ar kaime, daugiabutyje ar name, bet kuriame žemės kampelyje, visur mus supa nuostabi gamta. Tiesiog akimirkai sustokime, apsižvalgykime, pamirškime problemas, rūpesčius, rutiną ir pamatykime, koks pasaulis yra gražus, ir kaip mes ne visada tai pastebime ir branginame“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.