Studentas sukūrė jautrų vaizdo klipą savo miesteliui išgarsinti

 (62)
Dvidešimtmetis studentas, kurdamas filmuką, norėjo pakelti Bukiškio miestelio (Vilniaus raj.) gyventojų dvasią, priversti juos didžiuotis ir priversti pažvelgti į aplink supančią nuostabią gamtą.
© DELFI

Studentas Mantas teigia, jog idėja kilo visai netikėtai. Tiesiog vieną dieną išėjus į lauką kilo mintis, kodėl gi neįamžinus nuostabios gamtos bei miestelio darnos. Fotografas pasakoja, jog beveik kiekvieną dieną grįžęs iš paskaitų, eidavo į lauką, ir mažiausiai po valandą praleisdavo tyrinėdamas ir ieškodamas tų „auksinių“ kadrų.

Filmavimas užtruko apie du mėnesius. Patalpinus video į „Youtube“, pasipylė nemažai sveikinimų iš draugų, kolegų ir Bukiškio miestelio gyventojų. Daugelis džiaugėsi bei stebėjosi, kaip gražu čia yra ir kaip mes kartais to visai nepastebime.

„Labai džiaugiuosi, jog likau įvertintas, - šypsosi studentas. - Tiesiog labai smagu, kai kaimynai pasakoja ir rodo video kitiems. Smagu matyti, jog dabar miestelio gyventojai truputi kitokie, aš matau, jog jie didžiuojasi Bukiškiu. Ir patikėkite, gražu ne tik čia. Ar gyvenate mieste ar kaime, daugiabutyje ar name, bet kuriame žemės kampelyje, visur mus supa nuostabi gamta. Tiesiog akimirkai sustokime, apsižvalgykime, pamirškime problemas, rūpesčius, rutiną ir pamatykime, koks pasaulis yra gražus, ir kaip mes ne visada tai pastebime ir branginame“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (239)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (255)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.