Studentas sukūrė jautrų vaizdo klipą savo miesteliui išgarsinti

 (62)
Dvidešimtmetis studentas, kurdamas filmuką, norėjo pakelti Bukiškio miestelio (Vilniaus raj.) gyventojų dvasią, priversti juos didžiuotis ir priversti pažvelgti į aplink supančią nuostabią gamtą.
© DELFI

Studentas Mantas teigia, jog idėja kilo visai netikėtai. Tiesiog vieną dieną išėjus į lauką kilo mintis, kodėl gi neįamžinus nuostabios gamtos bei miestelio darnos. Fotografas pasakoja, jog beveik kiekvieną dieną grįžęs iš paskaitų, eidavo į lauką, ir mažiausiai po valandą praleisdavo tyrinėdamas ir ieškodamas tų „auksinių“ kadrų.

Filmavimas užtruko apie du mėnesius. Patalpinus video į „Youtube“, pasipylė nemažai sveikinimų iš draugų, kolegų ir Bukiškio miestelio gyventojų. Daugelis džiaugėsi bei stebėjosi, kaip gražu čia yra ir kaip mes kartais to visai nepastebime.

„Labai džiaugiuosi, jog likau įvertintas, - šypsosi studentas. - Tiesiog labai smagu, kai kaimynai pasakoja ir rodo video kitiems. Smagu matyti, jog dabar miestelio gyventojai truputi kitokie, aš matau, jog jie didžiuojasi Bukiškiu. Ir patikėkite, gražu ne tik čia. Ar gyvenate mieste ar kaime, daugiabutyje ar name, bet kuriame žemės kampelyje, visur mus supa nuostabi gamta. Tiesiog akimirkai sustokime, apsižvalgykime, pamirškime problemas, rūpesčius, rutiną ir pamatykime, koks pasaulis yra gražus, ir kaip mes ne visada tai pastebime ir branginame“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (7)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (50)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.