Stiprus vėjas Vilniuje pridarė nemalonumų

 (3)
Antradienio rytą Lietuvos gyventojai buvo įspėti dėl stipraus galimo vėjo. Kad šis perspėjimas buvęs rimtas, panoro patvirtinti ir DELFI skaitytojas Domas, pasak jo, atsiuntęs vėjo sugadinto šviesoforo nuotrauką.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad Laisvės pr. ir Rygos g. sankryžoje esantis šviesoforas itin nukentėjo: iškritusios dvi jo lempos, nuplėštas ženklas. DELFI skaitytojo Domo teigimu, tai – vėjo padarinys.

Vilniaus policijos pareigūnai apie vėjo suniokotą šviesoforą žinių neturėjo. Pareigūnų duomenimis, užfiksuotas vienas su stipraus vėjo padariniais susijęs įvykis – apie 16 val. ant BMW automobilio Labdarių g. užkrito medžio šaka.

Kaip antradienį prognozavo hidrometeorologijos tarnyba, dieną turėjęs pūsti vakarinių krypčių vėjas, o jo stiprumas turėjęs siekti 9–14 metrų per sekundę, daug kur buvo numatomi gūsiai iki 15-20 metrų per sekundę. Pirmoje dienos pusėje vakariniame šalies pakraštyje gūsiai galėjo siekti ir 21-25 metrus per sekundę.

Užfiksavote stipraus vėjo padarinius Lietuvoje? Siųskite nuotraukas el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.