„Statybininkai - ekstremalai“: vaizdas, kurio nepatartina žiūrėti bijantiems aukščio

 (114)
„Darbo sauga? Ne, negirdėjau“ - tokios mintys kyla galvoje pamačius įspūdingą DELFI skaitytojo Sauliaus Zauros nufilmuotą filmuką. Vyriškis trečiadienį, rugpjūčio 6 d., Panevėžyje kamera užfiksavo, kaip renovuojamo namo darbininkai drąsiai darbuojasi ant pastolių, panašu, nesilaikydami darbo saugos reikalavimų.
© S. Zauros nuotr.

„Sužavėjo darniai besidarbuojančios statybininkų brigados darbas. Tad neatsispyriau pagundai viską nufilmuoti. Ir tik peržiūrinėjant medžiagą susivokiau, kad įspūdingiausia šiame vaizde darbų saugos būklė“, - apie tai, kodėl nusprendė nufilmuoti statybininkus, pasakoja S. Zaura.

Įspūdingą filmuką jis sukūrė naudodamasis specialia kamera, pritvirtinta prie bepiločio lėktuvėlio. Vaizdas – iš Klaipėdos g. Panevėžyje.

Įspėjame – bijantiems aukščio video žiūrėti gali būti nemalonu:

Renovuojamame daugiabutyje Panevėžio miesto Klaipėdos gatvėje sustabdyti darbai

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Panevėžio skyriaus inspektoriai, reaguodami į paviešintą vaizdo įrašą apie galimus darbo saugos pažeidimus renovuojamame objekte Klaipėdos gatvėje, šį daugiabutį patikrino.

Pastolių montavimo darbai sustabdyti, už darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų reikalavimų pažeidimus – darbuotojai dirbo be apsaugos apraišų neaptvertose pavojingose zonose, kai kurie jų nedėvėjo šalmų, nebuvo instruktuoti, kaip saugiai statyti pastolius – atsakingiems asmenims bus taikoma administracinė atsakomybė.

Dėkojame p. Sauliui Zaurai už pateiktą informaciją ir prašome visų piliečių, pastebėjusių, kad darbai vykdomi nesaugiai, nedelsiant informuoti teritorinio VDI padalinio darbo inspektorius, pranešti VDI pasitikėjimo telefonu (8 5) 213 9750 arba el. paštu info@vdi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.