Sriubą restorane užsisakęs klientas pasibjaurėjo joje plaukiojančiu gyviu

 (45)
Kaune užkąsti į restoraną „Katpėdėlė“ su draugu užsukęs klientas suvalgė tik pusę užsisakytos sriubos dubens – joje jis aptiko itin nemalonų radinį. Vyras DELFI Piliečiui piktinosi, kad net ir po to jis matė, kaip tą pačią sriubą valgė kitas restorano klientas. Maitinimo įstaigos atstovai atsiprašo ir tikina, kad radinys sriuboje atsirado dėl žmogiškojo faktoriaus.
Sriuba

DELFI skaitytojas rašė Kaune, V.Krėvės pr., esančioje „Katpėdėlėje“ apsilankęs spalio 14 d., apie 16 val.

„Užėjome su draugu pavalgyti, pasikalbėti ir aš užsisakiau sriubos, vadinamos grybiene. Suvalgęs pusę lėkštės pamačiau į kirmėlę panašų gyvį su juoda galvute, pakviečiau padavėją ir paklausiau, ar kartais čia ne kirmėlė“, – pasakojo DELFI skaitytojas. Pasak jo, padavėja patvirtino, kad jo sriuboje iš tiesų bestuburis gyvis.

„Tada tris kartus atsiprašė ir viskas – iš jos reakcijos pasirodė, kad tai nebe pirmas kartas. Sąskaita buvo normali – tik tos sriubos su kirmėle neįtraukė, – laiške DELFI Piliečiui rašė skaitytojas. – Kirmėlės sriuboje buvo tebelikę pusę, o po maždaug valandos matėme, kad kitas žmogus valgė tokią pačią sriubą.“

DELFI kreipėsi į „Katpėdėlės“ atstovus – UAB „Amber Food“, įmonės, kuri valdo minėtus restoranus, rinkodaros vadovė Lina Nikonovaite atsiprašė už susiklosčiusią situaciją.

„Atsiprašome kliento dėl šios nemalonios situacijos. Kirmėlaitės į patiekalą galėjo patekti visiškai dėl žmogiškojo faktoriaus – grybus atrenkantys darbuotojai jų nepastebėjo. Iš apyvartos sriuba buvo pašalinta iškart, kai pastebėjome, jog ji nekokybiška. Siekdami išvengti tokių problemų, jau pakeitėme tiekėją, dabar laukiame pasiaiškinimo iš šio, taip pat dar sykį peržiūrime savo procedūras“, – paaiškino L. Nikonovaitė.

Pasak jos, jei kartais nutinka taip, kad restorane lankytojas gauna nekokybišką patiekalą, „Katpėdėlė“ niekuomet tokio patiekalo neapmokestina, taip pasielgta buvo ir šį kartą – padavėja neįtraukė į sąskaitą sriubos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (6)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (420)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.