Sprogimo garsas daugiabučio kieme naktį išvertė iš lovų

 (21)
DELFI skaitytoja Greta pranešė, kad liepos 16-osios naktį, apie 3 val. Kaune daugiabučio kieme buvo užsiliepsnojęs automobilis. Jį mergina pastebėjo išgirdusi sprogimą. Ugniagesių duomenimis, iš viso užsidegė trys automobiliai.
© Skaitytojo nuotr.

Į DELFI kreipusis mergina teigė, kad degantį automobilį pastebėjo išgirdusi sprogimo garsą.

„Apie trečią valandą nakties, Kaune, Žukausko gatvės gyvenamo daugiabučio kieme pasigirdo sprogimas. Užsiliepsnojo aikštelėje stovejęs automobilis. Nuo jo liepsna persimetė į šalia stovėjusį automobilį, tačiau jo vairuotojas spėjo jį patraukti toliau ir buvo išvengta dar vieno sprogimo. Atvykusios dvi gaisrinės užgesino liepsnas“, - laiške rašė skaitytoja.

Ugniagesiai praneša, kad liepsnojo kelių savininkų transporto priemonės: išdegė BMW automobilio variklio skyrius, priekinė automobilio dalis ir dalis salono, apdegė „VW Passat“ ir „Toyota Corolla“ automobilių šonai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (36)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (24)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.