Sprogimo garsas daugiabučio kieme naktį išvertė iš lovų

 (21)
DELFI skaitytoja Greta pranešė, kad liepos 16-osios naktį, apie 3 val. Kaune daugiabučio kieme buvo užsiliepsnojęs automobilis. Jį mergina pastebėjo išgirdusi sprogimą. Ugniagesių duomenimis, iš viso užsidegė trys automobiliai.
© Skaitytojo nuotr.

Į DELFI kreipusis mergina teigė, kad degantį automobilį pastebėjo išgirdusi sprogimo garsą.

„Apie trečią valandą nakties, Kaune, Žukausko gatvės gyvenamo daugiabučio kieme pasigirdo sprogimas. Užsiliepsnojo aikštelėje stovejęs automobilis. Nuo jo liepsna persimetė į šalia stovėjusį automobilį, tačiau jo vairuotojas spėjo jį patraukti toliau ir buvo išvengta dar vieno sprogimo. Atvykusios dvi gaisrinės užgesino liepsnas“, - laiške rašė skaitytoja.

Ugniagesiai praneša, kad liepsnojo kelių savininkų transporto priemonės: išdegė BMW automobilio variklio skyrius, priekinė automobilio dalis ir dalis salono, apdegė „VW Passat“ ir „Toyota Corolla“ automobilių šonai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (11)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (4)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (4)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (77)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.