Sprogimo garsas daugiabučio kieme naktį išvertė iš lovų

 (21)
DELFI skaitytoja Greta pranešė, kad liepos 16-osios naktį, apie 3 val. Kaune daugiabučio kieme buvo užsiliepsnojęs automobilis. Jį mergina pastebėjo išgirdusi sprogimą. Ugniagesių duomenimis, iš viso užsidegė trys automobiliai.
© Skaitytojo nuotr.

Į DELFI kreipusis mergina teigė, kad degantį automobilį pastebėjo išgirdusi sprogimo garsą.

„Apie trečią valandą nakties, Kaune, Žukausko gatvės gyvenamo daugiabučio kieme pasigirdo sprogimas. Užsiliepsnojo aikštelėje stovejęs automobilis. Nuo jo liepsna persimetė į šalia stovėjusį automobilį, tačiau jo vairuotojas spėjo jį patraukti toliau ir buvo išvengta dar vieno sprogimo. Atvykusios dvi gaisrinės užgesino liepsnas“, - laiške rašė skaitytoja.

Ugniagesiai praneša, kad liepsnojo kelių savininkų transporto priemonės: išdegė BMW automobilio variklio skyrius, priekinė automobilio dalis ir dalis salono, apdegė „VW Passat“ ir „Toyota Corolla“ automobilių šonai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (161)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.