Sprogimo garsas daugiabučio kieme naktį išvertė iš lovų

 (21)
DELFI skaitytoja Greta pranešė, kad liepos 16-osios naktį, apie 3 val. Kaune daugiabučio kieme buvo užsiliepsnojęs automobilis. Jį mergina pastebėjo išgirdusi sprogimą. Ugniagesių duomenimis, iš viso užsidegė trys automobiliai.
© Skaitytojo nuotr.

Į DELFI kreipusis mergina teigė, kad degantį automobilį pastebėjo išgirdusi sprogimo garsą.

„Apie trečią valandą nakties, Kaune, Žukausko gatvės gyvenamo daugiabučio kieme pasigirdo sprogimas. Užsiliepsnojo aikštelėje stovejęs automobilis. Nuo jo liepsna persimetė į šalia stovėjusį automobilį, tačiau jo vairuotojas spėjo jį patraukti toliau ir buvo išvengta dar vieno sprogimo. Atvykusios dvi gaisrinės užgesino liepsnas“, - laiške rašė skaitytoja.

Ugniagesiai praneša, kad liepsnojo kelių savininkų transporto priemonės: išdegė BMW automobilio variklio skyrius, priekinė automobilio dalis ir dalis salono, apdegė „VW Passat“ ir „Toyota Corolla“ automobilių šonai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (1)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (28)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (199)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (106)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.