Sostinės vairuotojas supyko dėl apgadinto automobilio: kas dėl to kaltas?

 (104)
„Esu labai piktas ir nusivylęs tokiais sostinės akibrokštais“, – laiške DELFI rašė skaitytojas, pakliuvęs į labai nemalonią situaciją kelyje. Justiniškių mikrorajone birželio 7 d. vyriškis pastebėjo, kad jo automobilis apsitaškė smala nuo kelio ruožo, kuriuo važiuoti nebuvo draudžiama. „Kas dėl to kaltas?“, – piktinosi jis.
Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
© DELFI skaitytojas

Kaip pasakojo vairuotojas į nemalonią situaciją jis pakliuvo birželio 7d. Justiniškių mikrorajone, važiuodamas neseniai išasfaltuotu Taikos g. ruožu.

„Pervažiavus asfaltuotą ruožą, automobilis liko aptaškytas smala. Kodėl nebuvo toje atkarpoje uždėtos „STOP“ juostos ar kokio ženklo, kad eismas draudžiamas? Kas dėl to kaltas? – piktinosi jis, stebėdamasis, kas turėtų padengti nuostolius, nes „smala neišsivalo. – Tai gal man automobilį persidažyt? Esu labai piktas ir nusivylęs tokiais sostinės akibrokštais.“

Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
© DELFI skaitytojas

DELFI kreipėsi į bendrovės „Kauno tiltai“, remontavusios minėtą ruožą, darbuotoją Giedrę Lekavičienę, kuri apgailestavo dėl vairuotojo patirtų nepatogumų. Pasak jos, įspėjamųjų ženklų apie vykstančius kelio darbus minėtame ruože vis dėlto yra.

„Taikos gatvė šiuo metu yra remontuojama, vyksta paruošiamieji darbai ir nauja asfalto danga dar nepaklota. Prieš klojant asfalto sluoksnį pagrindas gruntuojamas specialia emulsija, kad nauja danga būtų kokybiška ir ilgaamžė.

Dėl vairuotojų patogumo buvo nuspręsta neriboti eismo remontuojamoje gatvės atkarpoje, kad nesidarytų spūstys ir vilniečiai galėtų be rūpesčių pasiekti savo namus. Apie remonto darbus vairuotojus įspėja informaciniai ženklai „Vyksta remonto darbai" ir greitį ribojantys ženklai - remontuojamame ruože greitis ribojamas iki 30 km/ val. Toks greitis yra saugus tiek darbininkams, tiek remontuojamu ruožu važiuojantiems automobiliams, todėl labai prašytume vairuotojų remontuojamas kelio atkarpas įveikti itin atsargiai“, – situaciją pakomentavo darbuotoja.

Tiesa, kaip matyti iš vairuotojo atsiųstų nuotraukų, jis kelio ruožu važiavo žieminėmis padangomis – dėl jų specifikos automobilis taip pat galėjo būti labiau aptaškytas, nei važiuojant vasarinėmis padangomis.

Esate patekę į panašią situaciją? Kviečiame pasidalinti mintimis el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (1)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (47)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.