Sostinės vairuotojas supyko dėl apgadinto automobilio: kas dėl to kaltas?

 (103)
„Esu labai piktas ir nusivylęs tokiais sostinės akibrokštais“, – laiške DELFI rašė skaitytojas, pakliuvęs į labai nemalonią situaciją kelyje. Justiniškių mikrorajone birželio 7 d. vyriškis pastebėjo, kad jo automobilis apsitaškė smala nuo kelio ruožo, kuriuo važiuoti nebuvo draudžiama. „Kas dėl to kaltas?“, – piktinosi jis.
Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
© DELFI skaitytojas

Kaip pasakojo vairuotojas į nemalonią situaciją jis pakliuvo birželio 7d. Justiniškių mikrorajone, važiuodamas neseniai išasfaltuotu Taikos g. ruožu.

„Pervažiavus asfaltuotą ruožą, automobilis liko aptaškytas smala. Kodėl nebuvo toje atkarpoje uždėtos „STOP“ juostos ar kokio ženklo, kad eismas draudžiamas? Kas dėl to kaltas? – piktinosi jis, stebėdamasis, kas turėtų padengti nuostolius, nes „smala neišsivalo. – Tai gal man automobilį persidažyt? Esu labai piktas ir nusivylęs tokiais sostinės akibrokštais.“

Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
Dervos ant automobilio. Foto / DELFI skaitytojas
© DELFI skaitytojas

DELFI kreipėsi į bendrovės „Kauno tiltai“, remontavusios minėtą ruožą, darbuotoją Giedrę Lekavičienę, kuri apgailestavo dėl vairuotojo patirtų nepatogumų. Pasak jos, įspėjamųjų ženklų apie vykstančius kelio darbus minėtame ruože vis dėlto yra.

„Taikos gatvė šiuo metu yra remontuojama, vyksta paruošiamieji darbai ir nauja asfalto danga dar nepaklota. Prieš klojant asfalto sluoksnį pagrindas gruntuojamas specialia emulsija, kad nauja danga būtų kokybiška ir ilgaamžė.

Dėl vairuotojų patogumo buvo nuspręsta neriboti eismo remontuojamoje gatvės atkarpoje, kad nesidarytų spūstys ir vilniečiai galėtų be rūpesčių pasiekti savo namus. Apie remonto darbus vairuotojus įspėja informaciniai ženklai „Vyksta remonto darbai" ir greitį ribojantys ženklai - remontuojamame ruože greitis ribojamas iki 30 km/ val. Toks greitis yra saugus tiek darbininkams, tiek remontuojamu ruožu važiuojantiems automobiliams, todėl labai prašytume vairuotojų remontuojamas kelio atkarpas įveikti itin atsargiai“, – situaciją pakomentavo darbuotoja.

Tiesa, kaip matyti iš vairuotojo atsiųstų nuotraukų, jis kelio ruožu važiavo žieminėmis padangomis – dėl jų specifikos automobilis taip pat galėjo būti labiau aptaškytas, nei važiuojant vasarinėmis padangomis.

Esate patekę į panašią situaciją? Kviečiame pasidalinti mintimis el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (6)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (19)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (49)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.