Sostinės stotelėse atsirado apgaulingas autobuso tvarkaraštis

 (23)
Antradienį DELFI skaitytoją nustebino netikėtas pasikeitimas – Vilniuje, autobusų ir troleibusų grafike stotelėje jis pastebėjo niekada nematytą autobuso numerį su išskirtiniu maršrutu. Tiesa, „Vilniaus viešojo transporto“ atstovai tokiu pasikeitimu nepatenkinti – toks vilniečių pokštas trukdo keleiviams rasti reikalingą informaciją.
Grafikas

„Šiandien tikrindamas troleibuso laiką Antakalnyje pastebėjau keistą dalyką – naują maršrutą 5/7 „Namai - Darbas - Namai“.

Kokybiškoje kopijoje buvo aprašyta istorija apie darbą. Kas tai padarė ir kokiais tikslais, visiškai neaišku, tačiau „Facebook“ pamačiau, kad grafikai yra pakeisti ir centre, ir Karoliniškėse“, – pasakojo skaitytojas.

5/7 autobuso maršrutas, pasak stotelėje pateikto tvarkaraščio, yra toks: „Maršrutas: Skamba žadintuvas g.Atsikeli iš lovos g. Pasiruoši g. Išeini ši namų g. Ateini į stotelę g. Žiūri į stulpą g. Stovi g. Galvoji g. Keliauji į darbą g. Kava g. Lauki pietų g. Kolegos g. Juokas g. Darbas darbas g. Geras kaip visada g. Kava g. Tik Tak g. Darbo pabaiga g. Keliauji namo g. Nusiperki maisto g. Poilsis g. Lova g. Iki ryto g. Istorija apie žmogų. Istorija apie darbą.“

Skaitytojui toks pasikeitimas autobusų ir troleibusų grafike patiko: „Galbūt tai „Vilniaus viešojo transporto“ idėja pagyvinti stotelėse laukiančius žmones, galbūt tai meninkų idėja? Bet kuriuo atveju, tekstas, esantis grafike, yra gražus ir priverčia pamąstyti apie rutiną ir kasdienybę.“

Kreipusis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“, Komercijos ir rinkodaros departamento vadovas Vaidotas Meškauskas nurodė, kad tokių tvarkaraščių sostinėje buvo iškabinta daugiau nei 20 ir tokia iniciatyva įstaiga nėra patenkinta:

„Viešojo transporto stotelių priežiūros specialistai šiuos savadarbius „tvarkaraščius“ aptiko dar šiandien ryte. Kažkas nepatingėjo ir sostinėje jų iškabino nemažai - tikrindami miesto stoteles, jų išimta 21 ir tikrinimas tęsiamas.

Iš tiesų šie „tvarkaraščiai“ kelia ne tik šypsenas, bet ir nepatogumų – keleiviai negali rasti jiems aktualios informacijos, kuri būna tiesiog uždengta. Todėl labai prašome vilniečių, pastebėjus tokią informaciją – pranešti mums telefonu 85 21070 50, arba el. paštu - stoteles@vilniustransport.lt nurodant konkretų stotelės pavadinimą. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.