Sostinės gyventojai kieme papuošė įspūdingą eglę

 (11)
Vilniuje, gražaus pušyno apsuptyje, Jonažolių g. po truputį kuriasi ir buriasi jauna, bet labai aktyvi bendruomenė. Tai, kad mokame, norime ir galime padaryti kažką gražaus sau ir aplinkiniams, įsitikinome, kai surengėme gausybės šviečiančių moliūgėlių šventę mūsų kieme.
Eglutė Jonažolių g.

Tai paskatino daryti ir kurti kažką gražaus ir toliau. Tad susibūrus aktyviausių kaimynų komandai mintys realizavosi ir mūsų kieme buvo pastatyta nuostabaus grožio eglutė. Ja visi gyventojai puošė jų atsineštais žaisliukais.

Eglutės įžiebimą vainikavo Kalėdų senelio apsilankymas ir gardi arbatžolių arbata su medumi. Žaliaskarės atsiradimas mūsų kieme teikia begalinį džiaugsmą vaikams, tėveliams ir seneliams, taip pat praeiviams ir užklydusiems.

Didžiuojamės, kad mūsų bendruomenėje gausu kūrybingų, aktyvių, darbščių ir gerų žmonių. Kviečiame visus didelius ir mažus pasidžiaugti kartu su mumis mūsų eglute. Pajuskite Šv. Kalėdų dvasią.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.