Skuodo r. – šaltinis, kurį verta aplankyti

 (10)
Vos tik rudenėjant, krenta lapai auksiniai ir aplanko vis liūdnesnės nuotaikos. Bet smalsūs bei žingeidūs studentai, nenustygsta vietoje ir šį kartą pasuka keleliu, vedančiu link Klaipėdos. Vis dar ištroškę kelionių ir pasiilgę vasaros, pakeliui pamato akį traukiantį lankytiną objektą „Šaltinis“, esantį Aleksandrijos seniūnijoje, Skuodo rajone.
© K. Grigaitės nuotr.

Šis žodis mums iš karto asocijuojasi su pasakomis, mitais ir stebuklais. Taigi senovėje žmonės gerdavo šaltinio vandenį, kad atjaunėtų, taptų nemirtingi ar pasveiktų. Tokios mintys sužadina smalsumą ir studentai pasuka ženkle nurodyta kryptimi. Ir ką gi jie čia pamato?

Skuodo r. – šaltinis, kurį verta aplankyti
© K. Grigaitės nuotr.

Dar gyva akimi nematytą, iš versmių burbuliuojantį šaltinio vandenį. Nejaugi jis iš tiesų egzistuoja? Tai nustebina studentus. Kyla mintis ir pasisemti iš šaltinio vandens, ir paragauti bei parodyti kitiems...

Ir tai – tik viena iš lankytinų vietų, kurią studentai siūlo aplankyti ir pamatyti tai, ko jūs dar nematę. Skuodo rajone, Aleksandrijos seniūnijoje esantį šaltinį. Sakoma, kad ten kartą nugarmėjo ir jautis, ir karvė. O kas jį ten žino, gal jis ir stebuklingas? Nepabandžius nesužinosi.

Skuodo r. – šaltinis, kurį verta aplankyti
© K. Grigaitės nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.