Skelbiame „Misija Sibiras“ esė konkurso nugalėtojus!

Praėjusią savaitę baigėsi projekto „Misija Sibiras“ ir naujienų portalo DELFI paskelbtas esė konkursas „Žiūrėk filmą, rašyk ir laimėk!“. Likome sužavėti ir pagaliau priėmus nelengvą sprendimą esame pasiryžę paskelbti nugalėtojus.
© G.Aleknos nuotr.

Konkurso metu į DELFI „Piliečio“ skiltį ir mūsų el. pašto dėžutes atskriejo kelios dešimtys esė, kurios įtikina - būti pilietišku gali būti anaiptol ne nuobodu, bet taip pat ir linksma bei prasminga. Konkurso dalyvius kvietėme pasvarstyti apie tai ir savo nuomonę atsiųsti mums, peržiūrėjus režisieriaus Donato Žvirblio sukurtą „Misija Sibiras’13. Tiumenė“ dokumentinį filmą.

Esė vertinimo komisija bene labiausiai atkreipė dėmesį į esė autorių idėjų originalumą, jų aktualumą šiandienos visuomenei bei temos išpildymą. Apsispręsti dėl verčiausių nugalėtojų titulo buvo ypač keblu dėl kiekvieno autoriaus atskleistos temos aktualumo. Nė vienos esė nebūtų galima vertinti kaip kontraversiškos ar bent iš dalies neteisingos. Todėl apsispręsti dėl geriausiųjų buvo išties nelengva.

Tačiau toks sprendimas turėjo būti priimtas ir komisijos sprendimu unikalių projekto „Misija Sibiras“ marškinėlių ir nuoširdžių padėkų už geriausias idėjas sulauks:

1) Viktorija Gailiūtė už atsiųstą esė „Dainuoti laisvės (ne)nustosim“,
2) Marija Sajekaitė – esė „Pilietiškumo instrukcija filme „Misija Sibiras’13. Tiumenė“
3) Lina Navickaitė – esė „Bendraamžės“

Kaip ir žadėta, visos jos bus publikuotos mūsų tinklalapyje ir naujienų portale DELFI.

Su nugalėtojomis susisieksime asmeniškai ir susitarsime dėl prizų atsiėmimo.

Ačiū visiems dalyvavusiems! Jūsų mintys praturtino šį projektą ir leido jam dar labiau ūgtelėti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.