Skaudi avarija Šiauliuose: susidūrus dviem automobiliams, nukentėjo 5 žmonės

 (37)


Trečiadienio popietę DELFI skaitytojas pranešė, kad Šiauliuose Pramonės ir Tilžės gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurioje nukentėjo žmonės.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Skaitytojas rašo, kad kol sankryžoje stovėjo „VW Passat“, ketindamas pasukti į Pramonės gatvę, „Audi“, lėkdama nuo pietinio rajono link centro taranavo sankryžoje stovintį automobilį.

Teigiama, kad avarijos metu sužalotas vaikas, liudininkų teigimu berniukas buvo kruvinas.

Etaplius.lt duomenims, liudininkų teigimu, degė geltonas šviesoforo signalas.

Smūgis buvo laibai stiprus, po jo „Volkwagen Passat“ apsisuko į priešingą pusę, o „Audi“ atsidūrė ant šaligatvio.

Avarijoje nukentėjo visi keturi „Volkswagen Passat“ važiavę žmonės – vyresnio amžiaus pora, jų dukra ir 8-erių anūkas. Automobilį vairavo 70-metis šiaulietis. Automobilis buvo pažymėtas neįgaliojo ženklu. Mama su vaiku sėdėjo ant galinės sėdynės. Visi nukentėjusieji išvežti į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Kol kas neaišku, kokius sužalojimus šeima patyrė ir kokia jų sveikatos būklė. 

29-erių „Audi“ vairuotojui nubrozdintos kojos. Nuo smūgio neišsiskleidė oro pagalvė ir saugos diržas gerokai įsirėžė į vyro kūną. Iš pradžių jis jautėsi gerai, tačiau vėliau išsikvietė medikus ir išvažiavo į ligoninę.

Abi transporto priemonės stipriai apgadintos, aplink mėtėsi detalių, išsiliejo automobilių skysčiai.

Į įvykio vietą atskubėjo trys policijos pareigūnų ekipažai, du greitosios pagalbos automobiliai. Eismą reguliavo policija. Avarijos aplinkybės tiriamos.

Bus patikslinta.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.