Skaitytojo skundas: greitosios pagalbos automobilis veikia kaip taksi

 (33)
DELFI skaitytojas pranešė savaitgalį pastebėjęs įtarimą jam sukėlusį galimai greitosios pagalbos automobilį. Pasak skaitytojo, apie 4 val. ryto sekmadienį jis veikė kaip taksi – vežė su lagaminais iš turistinio autobuso į jį įlipusius keleivius.
IMG_1167

„Birželio 21 d. iš šeštadienio į sekmadienį, ankstų rytą tarp 4-4.30 val. prie Šiaulių priemiestyje Ginkūnuose esančios „Maxima“ parduotuvės stovėjimo aikštelėje pamatėme stovintį turistinį autobusą. Iš jo išlipo vyras ir moteris su lagaminais. Netrukus atvyko greitosios automobilis.

Matėsi, kad greitosios vairuotojas ir šie turistai yra geri bičiuliai ar bendradarbiai. Turistai netrukus susidėjo lagaminus į automobilį ir išvyko. Atrodo, nieko tokio, bet manau, kad greitosios automobilis neturėtų atlikti taksi funkcijų“, – rašė DELFI skaitytojas.

DELFI kreipėsi į VšĮ Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stotį, tačiau joje dirbanti vyriausioji gydytoja Eugenija Kukaitienė komentare nurodė, kad tai – ne šiai stočiai priklausantis automobilis.

„Dėkojame už atsiųstą informaciją su nuotrauka, kurioje užfiksuotas greitosios medicinos pagalbos automobilis 2015-06-21 04-4.30 val. paimantis žmones su lagaminais Šiaulių r., Ginkūnų gyvenvietėje prie prekybos centro „Maksima“. Mūsų kompiuteristai ir dispečerinės tarnybos auditoriai bei transporto skyrius peržiūrėjo turimus duomenis kompiuterinėse laikmenose ir nerado užregistruoto tuo metu jokio iškvietimo į Ginkūnus bei nė vienas mūsų įstaigos automobilis patikrinus jų navigacines sistemas nebuvo tą naktį šia kryptimi išvykęs. Visų automobilių tą parą dirbusių Šiaulių mieste ir Šiaulių apskrityje judėjimą stebi dispečeris kompiuterio ekrane bei fiksuoja jų judėjimą, ar jis važiuotų į iškvietimą, ar ne. (Šiaulių centrinė dispečerinė valdo Radviliškio, Pakruojo, Joniškio, Kelmės, Kuršėnų, Akmenės automobilių judėjimą ir brigadų išsiuntimą bei valdo Telšių apskrities GMP automobilių su medikais išvykimą – Plungės, Telšių, Mažeikių, Rietavo GMP įstaigas).

Šiaulių m. yra ne viena ligoninė, turinti „Renault Master“ tipo automobilius su apklijuotais analogiškais ženklais, važinėja savo keliais, o jų judėjimo mes nematome ir nefiksuojame. Be to, nuotraukoje matomas automobilis ant dešinio kapoto priekio virš žibinto neturi didoko ir gerai matomo lipduko su Šiaulių m. herbu, kurį turi mūsų šio tipo automobiliai, ant šoninių durelių matosi mėlynosios žvaigždės ženklas, kurio mūsų automobiliai neturi. Ant mūsų automobilių stogo gale yra besisukantis žiburėlis, nuotraukoje jo čia nėra. Matomi abu vyriškiai, iš kurių vienas greičiausiai yra vairuotojas, nevilki spec.rūbų su apsauginiais atšvaitais, kurie nuotraukoje matytųsi. Būtų gerai, jei matytųsi automobilio numeris, bet jo mes negalime įžiūrėti (...).

Jei GMP automobiliai, kurių eksploatacija brangi, vežioja turistus kaip taksi, tai kategoriškai neleistina. Be medikų brigados vieniems vairuotojams važiuoti draudžiame, nes nežinia, kam ir kur kelyje gali prireikti ją pastabdyti, o juk vienas vairuotojas pagalbos nesuteiks arba pravažiuos piktindamas stabdantįjį (...)“, – teigiama komentare.

Apie situaciją VšĮ Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stotis informavo ir Respublikinės Šiaulių ligoninės administraciją.

Turintys informacijos ir žinių apie šį automobilį, su DELFI gali susisiekti el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.