Skaitytojo nufilmuotas chuliganas su BMW - sunku patikėti, kas prie jo vairo

 (95)
Prieš savaitę, kovo 7 d., DELFI skaitytojas atsiuntė savo automobilio vaizdo registratoriumi užfiksuotą vaizdą. Šis vaizdas netrukus pateko į policijos pareigūnų rankas.
Įžūlus BMW vairuotojas
© Stopkadras

Policijos pareigūnai greitai išsiaiškino, kam priklauso juodas BMW. Žiūrint įrašą, kuriame prabangus BMW sustoja ir lekia Vilniaus gatvėmis kaip ir kur patogu, vargu ar dažnas pagalvotų, kad taip chuliganiškai vairuoja 44 metų moteris.

Į policijos kabinetą pokalbio pakviesta automobilio savininkė prisipažino labai skubėjusi, nes keleivė vėlavo į susitikimą. Kai prie keleivės prilėkė BMW, DELFI skaitytojas kaip tik tuo metu bandė išvažiuoti iš kiemo, nes supainiojo įvažiavimus.

Vaizdą užfiksavęs ir juo pasidalinęs skaitytojas sakė, kad iš pradžių manęs, kad prie BMW vairo vyras, tačiau gerai neįsižiūrėjo. Tik prisiminė, kad vairuotojo vietoje sėdėjęs žmogus buvo su akiniais nuo saulės. Moteris policijoje nurodė, kad prie vairo buvo ji, dėvėjo tamsius akinius ir buvo susirišusi plaukus.

Pareigūnai neturėjo pagrindo abejoti moters pasakojimu. Be to, viešai nebuvo skelbta, kad vairuotojas buvo su akiniais. Tik geranorišku prisipažinimu ir atgaila vairuotojai atsipirkti nepavyko.

Policijos pareigūnai už chuliganišką vairavimą skyrė 115 eurų baudą bei trims mėnesiams atėmė vairuotojo pažymėjimą.

DELFI dėkoja skaitytojui už vaizdo įrašą.

Įžūlus BMW vairuotojas
Įžūlus BMW vairuotojas
© Stopkadras


Įžūlus BMW vairuotojas
Įžūlus BMW vairuotojas
© Stopkadras
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.