Skaitytojas nori įspėti kitus – prekės įpakavimas gali klaidinti

 (5)
DELFI skaitytojas, pirkdamas keptuvę nustebo, kai parduotuvės kasininkė jį informavo, kad jai nėra taikoma 7 - erių metų garantija. Nors etiketėje buvo nurodyta viena informacija, tačiau paaiškėjo, jog garantijos taikymas priklauso, kur prekė yra parduodama.
FullSizeRender

„Nusipirkome vienoje parduotuvėje naują keptuvę. Akis užkliuvo už užrašo ant įpakavimo, kad jai taikoma 7 – erių metų garantija“, – teigė DELFI skaitytojas.

Jis liko nusivylęs, kai paklausęs parduotuvės kasininkės, ar iš tiesų keptuvei bus taikoma nurodyta garantija, gavo atsakymą, jog nebus.

„Dėl smalsumo vėliau apie tai pasiteiravome parduotuvės informacijos skyriuje, kur mums irgi paaiškino, jog tokios garantijos nėra, kadangi keptuvė parduodama įprastoje, o ne specializuotoje parduotuvėje“, – tvirtino vyras.

Pasak skaitytojo, kai darbuotojams pasakė, kad tokia etiketė galėtų būti priskiriama klaidinančiai reklamai, šie informavo, kad jų parduotuvė nėra atsakinga už gamintojų įpakavimą. Skaitytoją toks atsakymas labai nustebino ir jis nusprendė įspėti kitus pirkėjus bei patarė būti budriems.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.