Skaitytojai tęsia gerų darbų sąrašą

 (2)
DELFI Pilietis praėjusią savaitę pakvietė skaitytojus pasidalinti gerų darbų idėjomis ir konkurse laimėti skrydį oro balionu „Lituanica“. Jau antrąjį kartą publikuojame kai kurių skaitytojų mintis apie jų darbus tėvynei.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Sigita Čereškienė:

„Aš didžiuojuosi, kad manęs į pasaulio vandenis neįtraukė emigracija. Vaikų širdelėse sėju lietuvybės ir pilietiškumo sėklas, kurios ateityje turėtų duoti derlių. Kad ir kaip mane smaugia būsto paskola ir netobuli įstatymai, nepritaikyti paprastiems valstybės piliečiams, aš myliu Lietuvą ir ja didžiuojuosi. Valstybės dieną giedamas V. Kudirkos himnas manyje atnaujina prigimtinius įžadus Tėvynei, gimtajai žemei ir kalbai. Mano darbas kaip bitutės - nepastebimas, bet prasmingas - lipdau Lietuvą savo aplinkoje, savo pažįstamų emigrantų širdelėse“, - rašė ji.

Edita A.:

„Nėra abejonės, kad mano nedidukas darbas yra įkvėptas „Lituanicos” žygdarbio, nes tai prieš kelis metus sukurta „Lituanicos“ diorama, kuri puošia „Lituanicos“ restoraną Bektone, Rytų Londone. Atrodo, toks nedidelis kūrybinis darbas, bet užduotis mane be galo sužavėjo. Neatsitiktinai pasirinkau fono nuotrauką, kuri buvo fotografuota anksti ryte viename iš Lietuvos oro uostų - šis rytinis dangus asocijavosi su „Lituanicos“ skrydžiu, tiksliau, su tuo 1933 metų liepos 17 dienos rytu, kuomet žmonių minia Aleksoto oro uoste laukė pasirodant didvyrių, tačiau „Lituanicai“ nepasirodžius, paryčiui žmonės išsiskirstė: nors dangus degė, žmonių širdyse ir mintyse „Lituanica“ bei du didvyriai - Steponas Darius ir Stasys Girėnas - visad išliko danguje: drąsūs ir ryžtingi!

Tikiu, kad savo nedideliu prisidėjimu prie šio projekto, bent kiek įkvėpiau draugus, pažįstamus ir kitus tautiečius, kurie gyvena Londone ir lankosi „Lituanicos“ restorane, prisiminti legendinės „Lituanicos“ istorinį skrydį ir galbūt pagaliau pasiryžti įgyvendinti slapčiausią savo svajonę!“, - pasakojo skaitytoja.


Ramūnas Šerpatauskas:

„Mano didžiausias ir svarbiausias darbas, kurį atlieku jau metai laiko - patriotiško ir tautinio jaunimo ugdymas, populiarinant Lietuvos šaulių sąjunga, o ypač - jaunuosius šaulius, mokant mylėti ir gerbti savo kraštą, savo tėvynę bei puosėlėti tautiškumo tradicijas! Tam skiriu visą savo laiką“, - laiške rašė Ramūnas.

Visos konkurso sąlygos – čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Žemųjų Šančių garažui parašė odę – susilaukė didžiulio internautų dėmesio (32)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (738)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (3)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.