Skaitytojai tęsia gerų darbų sąrašą

 (2)
DELFI Pilietis praėjusią savaitę pakvietė skaitytojus pasidalinti gerų darbų idėjomis ir konkurse laimėti skrydį oro balionu „Lituanica“. Jau antrąjį kartą publikuojame kai kurių skaitytojų mintis apie jų darbus tėvynei.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Sigita Čereškienė:

„Aš didžiuojuosi, kad manęs į pasaulio vandenis neįtraukė emigracija. Vaikų širdelėse sėju lietuvybės ir pilietiškumo sėklas, kurios ateityje turėtų duoti derlių. Kad ir kaip mane smaugia būsto paskola ir netobuli įstatymai, nepritaikyti paprastiems valstybės piliečiams, aš myliu Lietuvą ir ja didžiuojuosi. Valstybės dieną giedamas V. Kudirkos himnas manyje atnaujina prigimtinius įžadus Tėvynei, gimtajai žemei ir kalbai. Mano darbas kaip bitutės - nepastebimas, bet prasmingas - lipdau Lietuvą savo aplinkoje, savo pažįstamų emigrantų širdelėse“, - rašė ji.

Edita A.:

„Nėra abejonės, kad mano nedidukas darbas yra įkvėptas „Lituanicos” žygdarbio, nes tai prieš kelis metus sukurta „Lituanicos“ diorama, kuri puošia „Lituanicos“ restoraną Bektone, Rytų Londone. Atrodo, toks nedidelis kūrybinis darbas, bet užduotis mane be galo sužavėjo. Neatsitiktinai pasirinkau fono nuotrauką, kuri buvo fotografuota anksti ryte viename iš Lietuvos oro uostų - šis rytinis dangus asocijavosi su „Lituanicos“ skrydžiu, tiksliau, su tuo 1933 metų liepos 17 dienos rytu, kuomet žmonių minia Aleksoto oro uoste laukė pasirodant didvyrių, tačiau „Lituanicai“ nepasirodžius, paryčiui žmonės išsiskirstė: nors dangus degė, žmonių širdyse ir mintyse „Lituanica“ bei du didvyriai - Steponas Darius ir Stasys Girėnas - visad išliko danguje: drąsūs ir ryžtingi!

Tikiu, kad savo nedideliu prisidėjimu prie šio projekto, bent kiek įkvėpiau draugus, pažįstamus ir kitus tautiečius, kurie gyvena Londone ir lankosi „Lituanicos“ restorane, prisiminti legendinės „Lituanicos“ istorinį skrydį ir galbūt pagaliau pasiryžti įgyvendinti slapčiausią savo svajonę!“, - pasakojo skaitytoja.


Ramūnas Šerpatauskas:

„Mano didžiausias ir svarbiausias darbas, kurį atlieku jau metai laiko - patriotiško ir tautinio jaunimo ugdymas, populiarinant Lietuvos šaulių sąjunga, o ypač - jaunuosius šaulius, mokant mylėti ir gerbti savo kraštą, savo tėvynę bei puosėlėti tautiškumo tradicijas! Tam skiriu visą savo laiką“, - laiške rašė Ramūnas.

Visos konkurso sąlygos – čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (48)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (47)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.