Sirgaliaus dienoraštis. Kai po rungtynių ranką spaudžia patys krepšininkai...

 (6)
„LIE-TU-VA!“, – skandavo visi, gimtinėje stebėję pergalingas Lietuvos ir Turkijos krepšininkų rungtynes antradienio vakarą. „LIE-TU-VA!“, – skandavo ir tie, kurie dėl mūsų krepšininkų pabėgo nuo rudens į Ispaniją. Sirgalius Šarūnas Gustainis dalijasi filmuku, kuriame įamžino šėlsmą tribūnose ir pačius krepšininkus, po svarbių varžybų susitikusius su rinktinės aistruoliais.
© DELFI

Apsupti žalios minios, krepšininkai dėkojo juos palaikiusiems, ir bendravo su sirgaliais. Sirgalius Šarūnas pasikalbėjo ir su rinktinės stebukladariu Renaldu Seibučiu – jis viešai pasakė, kad jam žadama sirgalių būgno, nešamo į rinktinės rungtynes, lazda, kuriai krepšininkas pažada paskirti garbingą vietą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.