Šiauliuose pupytės ant stogo vežiotos 62 metų moteriai priklausančiu BMW

 (82)
Ketvirtadienį DELFI naujienų portalo skaitytojai šaipėsi ir piktinosi vaizdo registratoriumi Šiauliuose užfiksuotu vaizdeliu. Kovo 17 d. vaizdo įraše matyti, kaip šildančia pavasario saule mėgaujasi dvi merginos, sėdėdamos ant važiuojančio automobilio stogo. Šiaulių pareigūnai netruko išsiaiškinti, kas tie pavojingų linksmybių mėgėjai.
Šiauliuose ant BMW stogo važinėjosi merginos
© DELFI skaitytojo nuotr.

Vaizdo medžiagoj matyti, kaip iš važiuojančio BMW automobilio liuko iš pradžių išlindo viena mergina ir prisėdo ant automobilio stogo, po to prie jos prisijungė ir kita. Apsikabinusios kelionę jos tęsė važiuodamos ant automobilio stogo.

Šiaulių apskrities policijos komisariato Kelių policijos biuro pareigūnai netruko nustatyti, kad vaizdo įraše užfiksuotas automobilis priklauso vienai 62 metų šiaulietei.

Iš pradžių ji tvirtino, kad automobilį vairavo ji pati, tačiau pareigūnai, nepatikėję, jog tokio amžiaus moteris galėtų taip lengvabūdiškai per miestą ant automobilio vežti žmones, įspėjo dėl atsakomybės už melagingą liudijimą. Tada moteris nurodė, kad automobiliu važinėja jos anūkas.

Dar nė metų vairuotojo stažo neturinčiam 18-mečiui už chuliganišką vairavimą buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir skirta 434 eurų bauda bei 13 mėnesių atimta teisė vairuoti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.