Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Pirkėjas parduotuvėje užfiksavo vyno balą (53)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 17:53
DELFI skaitytojas penktadienio vakarą tapo netikėto įvykio liudininku. Penktadienio vakarą, apsilankęs parduotuvėje, jis pamatė, kad šios alkoholinių gėrimų skyrius virtęs kone vyno bala.

Skelbiami Savaitės prizo laimėtojai!

2014 gruodžio mėn. 19 d. 17:45
Penktadienis – ypatinga diena DELFI Piliečio skaitytojams! Savaitės pabaigoje ir vėl skelbiame šios ir praėjusios savaitės autorius, kurie pelno po prizą!

Savaitės „Baudos kvitas“: statau, kur patogiau! (12)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 16:18
Savaitės „Baudos kvitas“: statau, kur patogiau!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Savanorės odisėja: kodėl aš Graikijoje (IV) (2)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 09:00
Atėnai, Graikija
AOP nuotr.
Graikijoje atsiradau labai netikėtai ir labai paprastai. Apie savanorių programą EVS sužinojau workshop'e (liet. dirbtuvėse) Palerme, nes beveik visi dalyviai kažkuriuo savo gyvenime metu savanoriavo ir apie patirtį atsiliepė labai teigiamai.

Graudi istorija: kaip beglobė katytė tapo šeimos nare (21)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 13:32
Graudi istorija: kaip beglobė katytė tapo šeimos nare
neBrisius nuotr.
Prieš tris vasaras atostogavome kaime ir iš ten atsivežėme gal 1,5-2 mėnesių katytę Bellą. Kai kaime ją mums pagavo vaikučiai, ji buvo visiškai laukinė. Atostogaudama pas mamą turėjau labai daug laisvo laiko, tai stengiausi tą katytę laikyti savo užantyje kiekvieną laisvą akimirką.