Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vilkiko avarija užkimšo kelią Kaunas-Vilnius (36)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 18:01
Vilkiko avarija kelyje Kaunas-Vilnius. L. Drobelio nuotr.
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas pranešė, kad vilkiko avarija už Vievio paralyžiavo eismą automagistralėje Kaunas-Vilnius.

Patarimai ieškantiems naudoto „Volvo XC90“ istorijų konkursas!  (26)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 17:30
Volvo XC90
Gamintojo nuotr.
Vienas DELFI skaitytojas taps Baltijos šalių metų automobilį rinksiančios „TopGear Apdovanojimų 2015“ komisijos nariu ir leisis į nepamirštamą žygį!

Skelbiamas Savaitės prizą pelnęs autorius!

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 17:11
Skelbiame šios savaitės DELFI Piliečio prizo laimėtoją! Apdovanojimas atitenkai autoriui, pasidalinusiam aktualiu tekstu, sulaukusiu didelio skaitytojų susidomėjimo!

Savaitės „Baudos kvitas“: ant šaligatvio man patogiau (9)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 16:32
Savaitės „Baudos kvitas“: ant šaligatvio man patogiau
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Japoniško džiazo kvartetas „YeYe“ savo pasirodyme dainavo ir lietuviškai (2)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 16:02
Japoniško džiazo kvartetas „YeYe“ savo pasirodyme dainavo ir lietuviškai
Netipiška neo-pop ir džiazo atlikėja iš Japonijos YeYe ir jai pritariantys muzikantai – bene ryškiausi ir spalvingiausi šių metų festivalio „NowJapan“ dalyviai. Koncerte Lietuvos dailės muziejaus kiemelyje į savo dainų tekstus jie įtraukė ir lietuviškus žodžius.