Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Grybautojo sėkmė: vienu ypu – du baravykai (19)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 15:32
Baravykas
DELFI skaitytojo nuotr.
Grybautojus miške stebina ne tik baravykų gausa – kartais iš kojų išversti gali ir grybų dydis, forma ar tai, kad pavyksta rasti du grybus viename! Tokiu netikėtu radiniu pasidžiaugė DELFI skaitytojas Rolandas, radęs ant vieno baravyko išaugusį kitą rudakepurį.

Vilniaus centre atsivėrė smegduobė (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 12:06
Smegduobė
DELFI skaitytojas informavo, kad pirmąją rudens dieną šalia klubo „Nesė Pramogų bankas“ A. Stulginskio g. atsivėrė smegduobė.

Sirgaliaus dienoraštis. Su dainomis – į Ispanijos tribūnas (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 10:59
Rugpjūčio 30 d. prasidėjusiame Pasaulio krepšinio čempionate Lietuvai kol kas šypsosi sėkmė – rinktinė sėkmingai įveikė pirmuosius varžovus ir privertė ūžti visą Lietuvą! Žaidėjams būtinas mūsų visų palaikymas ir ištikimiausiųjų buvimas šalia – salėje. Apie tai, kaip sekasi tiems, kurie rūpinasi tuo, kad krepšininkai žaidimo metu girdėtų, kaip juos palaiko visa Lietuva, vėl pasakoja Sirgaliaus dienoraštis!

Skelbiamas Savaitės prizo laimėtojas!

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:47
Dar vienas penktadienis – dar viena galimybė sužinoti, kad tapote DELFI Piliečio prizo laimėtoju! Vėl skelbiame Savaitės autorių, kuris šįkart pelnė sau dovaną už diskusijas sukėlusį tekstą!

Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų! (24)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:54
Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.