Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vairuotojas tapo kelių gaidelio įkaitu (29)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 10:04
Rugpjūčio 19 d. apie 19 val. grįžtu iš Raseinių namo. Kaip visada tvarkingai, neviršydamas greičio išvažiavau iš miesto teritorijos ir padidinęs greitį iki arti leistino 90 km/h pajudėjau pirmyn, kartais pažvelgdamas į galinio vaizdo veidrodėlį.

Prie Panevėžio į griovį įriedėjo vilkikas (13)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:24
Prie Panevėžio į griovį įriedėjo vilkikas
DELFI skaitytojo nuotr.
Rugpjūčio 21 d., apie 15 val. Panevėžio miesto aplinkkelyje nuo kelio į griovį nuvažiavo krovininis automobilis. Apie tai DELFI pranešė skaitytojas.

Prekybos centre „Ozas“ buvo dingusi elektra

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:31
Prekybos centre „Ozas“ Vilniuje apie 15 val. ketvirtadienį buvo dingusi elektra. Apie tai pranešė DELFI skaitytojai.

Ištikimi grybautojai baravykus skaičiuoja šimtais (23)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:00
Ištikimi grybautojai baravykus skaičiuoja šimtais
DELFI skaitytojo nuotr.
Šimtais – taip šiemet ištikimi grybautojai skaičiuoja baravykus ir kitus grybus. Gausus gėrybių derlius džiugina žinančius išskirtines miško vieteles ir liūdina tuos, kuriems grybų rasti nepavyksta. Panašu, kad DELFI skaitytojų atsiųstos nuotraukos įrodo – grybų pilna, tik reikia paieškoti.

Ledinio kibiro iššūkis arba kodėl žmonės ant savęs pila šaltą vandenį? (7)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 11:00
Ledinio vandens kibiro iššūkį priėmė pasaulinio garso žvaigždės
AOP nuotr.
Ledinio kibiro iššūkis (angl. ice-bucket challenge) pirmiausia atsirado golfo žaidėjams pradėjus rinkti lėšas gyvūnų labdaros organizacijoms. Už kelių savaičių šį populiarų lėšų rinkimo būdą ligos žinomumui padidinti ir aukoms pritraukti 2014 m. liepos 15 d. pasiskolino šonine amiotrofine skleroze (angl. amyotrophic lateral sclerosis arba Lou Gehrig's disease) sergančiųjų organizacijos ir draugijos.