Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Viesulas jau praūžė ir nuskriaudė bityną (23)

2014 liepos mėn. 31 d. 19:59
Viesulas nusiaubė bityną Kėdainių rajone
DELFI skaitytojo nuotr.
Ketvirtadienio pavakarę gamta pademonstravo savo galią Kėdainių rajone.

Skelbiamas skaityklę laimėjęs DELFI Piliečio skaitytojas! (2)

2014 liepos mėn. 31 d. 13:41
Skelbiamas skaityklę laimėjęs DELFI Piliečio skaitytojas!
Renato Jakaičio nuotr.
Juoda duona, romantiškas vaikystės kaimas, gražūs žmonės – tai vos keli dalykai, kuriais DELFI skaitytojai didžiuojasi Lietuvoje. Nepabijoję atvirai išsakyti savo jausmų apie tėvynę, jie DELFI Piliečio gimtadienio proga pretendavo į išskirtinį prizą, skiriamą geriausio rašinio autoriui – skaityklę.

Kauno miesto vaizdo klipas: įvertinkite (37)

2014 liepos mėn. 31 d. 12:08
Kaunas
Laikinoji Lietuvos sostinė ne kartą viliojo žmones aplankyti Kauną savo reprezentaciniais filmukais. Juose matėme jį ir kaip kalėdinį miestą, ir kaip miestą, kuriame gyvena gražios merginos.

Palangos paplūdimyje nelegali prekyba - tiesiai iš valties (85)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:09
Palangos paplūdimyje nelegali prekyba - tiesiai iš valties
DELFI skaitytojo nuotr.
Kiekvienas Palangos poilsiautojas yra girdėjęs apie paplūdimyje siūlomus karštus čeburekus. Šis nelegali prekyba ten klesti nuo seniausių laikų. Pasirodo, kad dabar paplūdimio lankytojai gali įsigyti ir ką kitą – rūkytos žuvies, į paplūdimį atgabenamos ir nelegaliai pardavinėjamos tiesiai iš motorinės valties.

Poilsiautoja šiurpsta – Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai (166)

2014 liepos mėn. 30 d. 13:26
Poilsiautoja šiurpsta – Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai
DELFI skaitytojos Eglės nuotr.
„Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai“, - su tokiu nusiskundimu į DELFI trečiadienį kreipėsi skaitytoja Eglė, pašiurpusi, kad pajūryje viešuosiuose paplūdimiuose sutinka Adomo kostiumais apsirėdžiusius vyriškius.