Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vienoje sostinės mokyklų kilo gaisras (1)

2014 liepos mėn. 23 d. 17:10
Vienoje sostinės mokyklų kilo gaisras
DELFI skaitytojo nuotr.
Trečiadienį po pietų Vilniaus Viršuliškių mikrorajone kilo gaisras. Apie tai DELFI pranešė skaitytojai.

Tegyvuoja upė: 5 idėjos Neries krantinei (2)

2014 liepos mėn. 23 d. 14:53
Iniciatyvos „Tegyvuoja upė!“ metu vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse architektai ir aktyvūs vilniečiai siūlė idėjas, kaip atgaivinti Neries krantinę, kad ji taptų patrauklia vieta miestiečiams ir sostinės svečiams.

Prie Nyderlandų ambasados - gedulo gėlės ir žvakės

2014 liepos mėn. 23 d. 14:08
Prie Nyderlandų ambasados - gedulo gėlės ir žvakės
DELFI skaitytojo nuotr.
Lietuvoje gedima aukų, žuvusių dėl tragedijos Ukrainoje, kai separatistų buvo numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas „Boeing 777“. Prie Nyderlandų karalystės ambasados Vilniuje nešamos gėlės ir žvakutės. Tai užfiksavo DELFI skaitytojas Tomas.

Papasakok! Kiek kainuoja poilsis Lietuvos pajūryje? (97)

2014 liepos mėn. 23 d. 13:39
Papasakok! Kiek kainuoja poilsis Lietuvos pajūryje?
Tomo Petrovskio nuotr.
Ne vienas esame girdėję – atostogos Lietuvoje kainuoja tiek pat, kiek ir užsienyje. Į Turkiją, Graikiją, Tunisą nukeliavę poilsiautojai dažnai nebijo pasigirti, kad ten išleido tiek, už kiek būtų pasiilsėję Nidoje ar Palangoje – neva kainos Lietuvoje išties didelės.

Rytą dalis Vilniaus gyventojų praleido be elektros (5)

2014 liepos mėn. 23 d. 12:35
Trečiadienį Vilniuje dalis gyventojų rytą praleido be elektros. Apie tai pranešė DELFI skaitytojas, nurodęs, kad jo žiniomis Žirmūnų mikrorajone buvo dingusi elektra. Paaiškėjo, kad elektros tiekimas buvo sutrikęs 900 sostinės gyventojų.