Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje — netradicinė pamoka
© DELFI skaitytojo nuotr.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytoja Liuda Lileikienė apsilankė ŠU botanikos sode, kuriame stebėjo VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijos edukacinę programą „Cheminės analizės detektyvai". Mokiniai iš arčiau susipažino su biologijos ir chemijos įdomybėmis.

Netradicinėje biologijos pamokoje mokiniai stereoskopinio mikroskopo pagalba tyrė vaistinių augalų lapų bei jų žiedų sandarą, Chemijos mobilioje laboratorijoje mokiniai išbandė savo gebėjimus maišant įvairiausius cheminius junginius, turėjo galimybę pasinaudoti labaratoriniais prietaisais ir iš arčiau susipažinti su kristalizavimosi procesu. Moksleiviai turėjo progos pabūti „cheminės analizės detektyvais“.
Mokiniai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos noriai atsakinėjo VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai. Mokiniams netradicinė pamoka neprailgo, išėjo pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vakaro laimikis - norvegas V. Normano knygos „Masturbacija“ ištrauka (7)

2014 balandžio mėn. 15 d. 16:22
Vakaro laimikis - norvegas
Autoriaus nuotr.
Vakaras suplanuotas – prasideda gyvenimas. Turiu draugę, ji – Kalė (taip ją ir vadinsiu), su ja mes galime išsilaisvinti – paprastai tariant – darkytis ir darkyti gyvenimą.

Papasakojo, kaip sekėsi savanoriauti (1)

2014 balandžio mėn. 15 d. 15:12
Papasakojo, kaip sekėsi savanoriauti
Organizatorių nuotr.
„Prieš eidamas į vaikų namus nežinojau, ko tikėtis, nes niekada juose nebuvau“, - sako vienas „Talentų Kartos“ dalyvis su komanda apsilankęs vaikų globos namuose, kur organizavo pramoginį renginį ten gyvenantiems vaikams. Dauguma programos dalyvių tokioje įstaigoje lankėsi taip pat pirmą kartą. Panaši patirtis aplankė ir kitus daugiau kaip du šimtus jaunuolių.

Priglaudusi 11-os metų katiną nepasigailėjo (8)

2014 balandžio mėn. 15 d. 10:43
Priglaudusi 11-os metų katiną nepasigailėjo
DELFI skaitytojo nuotr.
Boris Borisas Nuostabusis – tai katinas be pusės ausies, be ilties ir be akies. Visa istorija prasidėjo vieną dieną man sugalvojus nueiti į renginį, susijusį su gyvūnų teisėmis.

Kazlų Rūdoje, šalia miško keliuko, aptiktas įspūdingas sprogmenų arsenalas (31)

2014 balandžio mėn. 14 d. 18:59
Kazlų Rūdoje, šalia miško keliuko, aptiktas įspūdingas sprogmenų arsenalas
DELFI skaitytojo nuotr.
Kazlų Rūdos savivaldybėje, Čečetų kaime pirmadienį rastas įspūdingas kiekis sprogmenų.

SAVAITĖS TEMA. Kaip aš susipažinau su savo vyro meiluže (143)

2014 balandžio mėn. 14 d. 17:28
Skambutis telefonu, trumpoji žinutė ar lakoniškas elektroninis laiškas – tiek tereikia, kad pradėtum pažinti žmogų, santykius su mylimuoju ar mylimają pavertusį trapiu ir ne visuomet suklijuojamu sudaužytu indu. Kadaise pripildytas meilės, dabar jis ištuštėjęs, nes pažintas išdavystės jausmas neleidžia nusiraminti. Vis dėlto, kai kas taip trokštamos ramybės ieško būtent siekdamas sužinoti daugiau apie tą, kuris tikriausiai niekad netaps draugu, - mylimo žmogaus meilužį ar meilužę.