Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai su tėvais leidosi į dviračių žygį

 (3)
Rugsėjo 25 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai ir mokytojai, tėvų bendruomenės atstovai, nusiteikę jau trečius metus iš eilės minti dviračių pedalus. Į gausų dviratininkų būrį (apie 120 gimnazijos bendruomenės narių) įsitraukė ir Gegužių progimnazijos skautai.
© Organizatorių nuotr.

Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą, gerai nusiteikusi dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo ne tik giedras dangus, bet ir žygeivius saugojo gausus policijos pareigūnų būrys. Ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas.

Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė Bubiuose, kurioje žygeivių laukė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos bei Bubių gyvenvietės bendruomenė. Savanoriai visus vaišino arbata ir tikra kareiviška koše. Žygio dalyviai susidomėję apžiūrėjo savanorių surengtą ginkluotės parodą.

Mokiniai aktyviai dalyvavo sporto atrakcionuose bei dviračių estafetėse. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję, patraukėme Šiaulių link. Po valandos važiavimo atgal horizonte jau matėsi Šiaulių miestas. Grįžę į „Saulėtekį“ visi pritarė, kad tokią tradiciją – žygį dviračiais – reikia puoselėti ir toliau.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.