Sąžininga mergina atsispyrė pagundai pasisavinti pinigus

 (26)
Sąžininga mergina grąžino rastus pinigus. Toks poelgis dar kartą patvirtina, kad yra sąžiningų, pilietiškų ir garbingų žmonių, kurių dėka vis puoselėjamas visuomeniškumas.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Praėjusių metų gruodžio 28 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate gautas dvidešimt penkerių metų Pasvalio rajono gyventojos pranešimas, kad Pasvalyje, parduotuvės „Norfa“ patalpose esančioje vaistinėje, rado grynųjų pinigų.

Kadangi asmens, galėjusio pamesti pinigus, tą pačią dieną nustatyti nepavyko, rasti pinigai perduoti policijos pareigūnams. Pareigūnai mieste išplatino informaciją apie rastus pinigus ir prašė atsiliepti jų savininką.

Sausio 12 d. į Pasvalio rajono policijos komisariatą kreipėsi Pasvalio gyventojas ir teigė, kad minėtas radinys priklauso jam. Žmogus apibūdino aplinkybes, kurios nebuvo viešinamos ir negalėjo būti žinomos kitiems su įvykiu nesusijusiems asmenims. Be to, pateikė kitus duomenis, įrodančius, kad šie rasti pinigai priklausė jam. Nelikus abejonių dėl vyro pateiktų argumentų, pinigai jam grąžinti.

Vyriškis dėkojo policijos pareigūnams ir sąžiningai merginai, kuri, radusi pinigus, atsispyrė pagundai juos pasisavinti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (6)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (420)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.