Savimi pasitikinčią moterį suerzino lietuvaičių komentarai feisbuke

 (127)
Yra straipsnių apie tai, kokios moterys patinka vyrams, yra straipsnių apie tai, kokie vyrai patinka moterims. Bet ar kada kas susimąstė, kokios moterys patinka kitoms lietuvaitėms? Kitaip tariant, kokia moteris iš kitos moters lūpų susilauks komplimento „gražiai atrodai“? Kaip atrodančią žymią moterį teigiamai apibūdins moteriškos lyties komentatorės?
© Shutterstock nuotr.

Atsakymas, manau, jus nustebins.

Ne veltui lietuviai žinomi kaip pavydi tauta, į tai reikia atkreipti dėmesį. Taip pat reikia nepamiršti, kad apkalbinėjimas – vienas mėgstamiausių užsiėmimų tiek tarp mergaičių, tiek tarp senučių. Galiausiai turėkime omenyje, kad žmogus – gyvūnas, lygiai kaip koks povas, demonstruojantis plunksnas, kad sužavėtų partnerį.

Moteris moteriai gera tuomet, kai nekelia pavojaus! Pavojaus, kad jos grožis nublanks prieš konkurentę, kad vyrai žvelgs tik į draugę.

Pasižiūrėkit patys – vos pasirodžius egzotiškai, neįprastai, jausmus keliančiai nuotraukai, kokia nors Vanda iš kaimo puls komentuoti „Koks ištvirkimas“, „Kokia neskoninga suknia“, „Koks pigus papuošalas“ ar tiesiog „:DDD“. Pati būdama kompleksuota, ji išsigalvos, kad ir graži moteris tokia yra, tad baisiausiai paims į širdį jos „įžeidimus“...

Manau, kiekviena, turinti žinomesnį feisbuko profilį, yra patyrusi tą juokingą situaciją, kai kažkokia baidyklė seka tavo profilį ir vis komentuoja neigiamai. O kas juokingiausia, kad ji pati – stora, praplikusi, apsileidusi, ir net to neslepia!

Kartą užėjau į tokios nekentėjos profilį. Toks juokas suėmė: teigiamai ji komentavo tik savo pusseserių, tokių pat beformių riebaluotais plaukais kalnų nuotraukas...

Taigi, jei kokia moteriškos lyties atstovė, jus pamačiusi, gyvatiškai šnypščia, galit būt rami – atrodot pritrenkiančiai, o jūsų konkurentei vyras dar ilgai priekaištaus, kodėl ji nepradeda sportuot. Deja, jai protelio užteks tik iškeikti jus komentaruose...

Moterėlėms patinka girti baidykles, kad tos, neva, nekeistų savo „puikaus“ stiliaus ir pirmosios šalia tokių atrodytų patrauklesnės. Ir tik pabandyk pasirodyt kada gražiau apsirengusi, greit sulauksi akių žybsnio ir sunkiai slepiamo pykčio: „Mieloji... Atrodai... Lyg būtum ne tu“. Oi, kiek tokių situacijų yra buvę, kai paprastą dieną atrodydavau paprastai, o į darbo vakarėlį atčiuoždavau išsipusčiusi. Kokie žvilgsniai lydėdavo mane! Ir visos kaip susitarusios kartodavo „Atrodai lyg nesava“. Žinoma, atrodau kitaip, GRAŽIAI. Todėl ir sulaukiu vyrų komplimentų, juk jie myli gražuoles. Taip dar labiau keliu pavydą anoms prasčiokėms, o tai mane linksmina...

Taigi, jei nori pritapti moterų kompanijoje, būk skudurine Onute. Nori pritapti vyrų – atskleisk tikrąsias savo spalvas. Visiems gi neįtiksi, o ir kodėl turėtum?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Patarti? Pasidalinti mintimis? Kviečiame tai padaryti! Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.