SAVAITĖS TEMA. Už uždarų durų: mūsų santuokinis gyvenimas

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai - taip romantiškai baigiasi ne viena meilės istorija pasakose. Vis tik, yra juokaujančiųjų, kad kitokios pabaigos ir būti negalėtų, nes tuomet pasaka vaikams taptų dramatišku scenarijumi, kuriame nestigtų ir tragedijos elementų. Meilės dienai artėjant, prašome – pasidalinkite savo patirtimi, kas pasikeičia, kai du žmonės susituokia.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytoja Jurgita jau dalijosi patirtimi – nors turi šeimą, laiminga visai nesijaučia. „Berods turiu viską - šeimą, vyrą ir vaiką, visi sveiki ir laimingi, išskyrus mane pačią. Jaučiuosi tokia vieniša...“, - rašė moteris, kuriai teko „laimė“ ištekėti už vyro, priklausomo nuo savo mamos.

Tuo metu kitas skaitytojas Martynas, kuris žmoną vedęs jau penkerius metus, jaučiasi visiškai kitaip. „Aš ją beprotiškai myliu - tai mano gyvenimo draugė, palydovė, gelbėtoja, motyvuotoja ir visa, kas telpa į žodžius „amžinoji meilė“, - gražių žodžių negaili jis.

Pasidalinkite savo patirtimi - galbūt apskritai nepritariate santuokos idėjai? Po pirmųjų skyrybų nusprendėte, kad santykius įteisinantys dokumentai sugadina meilę? O gal galite pasidalinti patarimais, kaip išspręsti santuokoje kylančias krizes ir į ką atkreipti dėmesį svarstant, ar tas žmogus – tikrai tas, su kuriuo norite praleisti visą likusį gyvenimą?

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Santuoka“ iki vasario 17 d. Vieno teksto autoriui atiteks specialus DELFI puodelis ir 50 litų „Vero Cafe“ čekis.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.