SAVAITĖS TEMA. Prisipažįstu: ką nutyli mamos?

 (7)
„Motinystė - ne vien parausvinti romantiški vaizdeliai“, - praėjusiais metais Mamos dieną prisipažino DELFI skaitytoja Giedrė, sugraudinusi ne vieną skaičiusįjį. Papasakojusi, kad ne taip ir paprasta gyventi be savaitgalių, išeiginių, švenčių, ir atskleidusi, kad paskutinį kartą ji išsimiegojo prieš penkerius metus, Giedrė nuramino ne vieną tėtį ar mamą, susiduriantį su nevilties akimirkomis, kai užklumpa rūpesčiai.
© Shutterstock nuotr.

Mieli tėveliai, prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi, papasakokite apie akimirkas, kada atžalas auginti buvo tikrai nelengva, bet susidorojote su nesėkmėmis ir dabar džiaugiatės namuose krykštaujančiais mažaisiais.

Gal turite patarimų kitiems tėveliams? Piktinatės įsivaizdavimu, kad mamos ar tėčio darbas – paprastas ir nevarginantis?

Būkite drąsūs, pasidalinkite savo mintimis ir įkvėpkite kitus – ir tuos, kurie nežino, ką namuose reiškia mažasis, ir tuos, kurie nevilties akimirką bijo pasakyti, kad tėčio ir mamos darbas – sudėtingiausias ir atsakingiausias pasaulyje.

Laukiame Jūsų minčių ir istorijų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vaikas“ iki gegužės 12 d. Vieno teksto autoriui atiteks Sally Green knyga „Pusiau blogas

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Konkurso nugalėtoja tapo mama Inga! Būtume labai dėkingi, jei skaitytoja susisiektų el.paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.