SAVAITĖS TEMA. Meilė baigėsi... išdavyste

 (6)
Niekada nemaniau, kad taip gali nutikti man: tai paprastai tenka išgirsti iš tų, kurie atsidavę romantiškai draugystei, netikėtai sužino apie išdavystę. Skaudžiu smūgiu pasibaigę santykiai neretai ne tik atbaido nuo meilės paieškų, bet ir ilgam sužlugo pasitikėjimą žmonėmis... Dalijantis skausmu ir ieškant išeities kartu būna lengviau, tad kviečiame pasidalinti savo istorija.
© Shutterstock nuotr.

Galbūt turite receptą, kaip pagydyti širdies žaizdas ir pamiršti išdavystę? O gal buvote tas, kuris išdavė ir norite apginti ar pateisinti taip pasielgusius? Papasakokite, ar galėjote numatyti, kad antroji pusė išduos, ir kaip nutiko Jums, kad ji „nuėjo į kairę“.

Pasidalinkite savo istorija el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Išdavystė“. Jūsų laiškų laukiame iki sausio 13 d.

Primename, kad DELFI Piliečio rubrikoje publikuojamų tekstų autoriai kiekvienos savaitės pabaigoje gali gauti ypatingą prizas už geriausią istoriją, pranešimą apie įvykį ar puikiai pateiktą nuomonę!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.