Savaitės „Baudos kvitas“: viduryje pievos man geriau!

 (73)
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.
© Skaitytojo nuotr.

Primename, kad DELFI kviečia skaitytojus ir toliau fotografuoti KET  pažeidėjus, neleistinose vietose pastatytus automobilius ar kitaip  chuliganiškai keliuose besielgiančius vairuotojus, o nuotraukas siųsti  redakcijai baudoskvitas@delfi.lt .

Nuotrauka turi būti aiški, ryški, kokybiška, ne didesnė kaip 2,25 MB ir 1024×768 pikselių raiškos,  *jpg formatu. Turi aiškiai matytis automobilio valstybinis numeris ir  aplinka, iš kurios būtų galima vienareikšmiškai spręsti apie KET  pažeidimo faktą. Vaizdas, pagal kurį galima būtų tiksliai nustatyti  pažeidimo vietą ir ar yra padarytas pažeidimas, t.y., kelio ženklai,  veja, pėsčiųjų ar dviračių takas.

Jeigu siunčiate nuotraukas,  kuriose užfiksuoti neleistinai neįgaliesiems skirtas stovėjimo vietas  užimantys automobiliai, nuotraukas prašome pateikti iš priekio ir iš  galo, kad būtų matomi duomenys apie tai, kad automobiliai nebuvo  paženklinti neįgaliojo skiriamuoju ženklu (ženklais).

Laiške turite nurodyti užfiksuoto pažeidimo duomenis: 1) Tikslų adresą – miestą, gatvę, namo numerį. 2) Tikslią datą – metus,  mėnesį, dieną; bei tikslų laiką. 3) Jeigu nuotrauką siunčiate ir  policijai, turite nurodyti asmens, užfiksavusio pažeidimą, anketinius ir kontaktinius duomenis (tai reikalinga policijai, siekiant išaiškinti  pažeidimą).

Pageidautina, kad viename laiške-pranešime  praneštumėte tik apie vieno automobilio KET pažeidimą bei atsiųstumėte  ne daugiau kaip dvi pažeidimą įrodančias nuotraukas.

KET nurodo, kad vairuotojui, kurio transporto priemonė pažymėta skiriamuoju ženklu  „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele,  leidžiama: stovėti ilgiau, negu leidžiama, vietose, kur stovėjimo laikas apribotas atitinkamais kelio ženklais; sustoti ir stovėti kelio ženklų  „Sustoti draudžiama“, „Stovėti draudžiama“ galiojimo zonoje ir (arba)  ties nubrėžtomis prie važiuojamosios dalies krašto 1.4 ar 1.9 ženklinimo linijomis. Transporto priemonės, kurią vairuoja teisę naudoti  skiriamąjį ženklą „Neįgalusis“ turintys neįgalieji arba juos vežantys  asmenys, priekis ir galas turi būti pažymėti kvadratiniais mėlynais  skiriamaisiais ženklais „Neįgalusis“ su baltu apvadu ir baltu kelio  ženklo „Neįgalieji“ simboliu. Kvadrato kraštinės ilgis – 100 mm, apvado  plotis – 10 mm. Teisę naudoti skiriamąjį ženklą „Neįgalusis“ turintys  asmenys turi turėti tai patvirtinantį dokumentą.

Informaciją apie  Jums žinomus (pastebėtus) teisės pažeidimus galite perduoti naudodamiesi šia prisijungimo prie E-policijos nuoroda https://epolicija.lt/.

Dėkojame už neabejingumą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.