Sausį miške - netikėtumas

 (10)
Kai sausį vietoj žemę dengiančio sniego vis dar žaliuoja žolė, o miške galima rasti žibučių, belieka nebent pasidžiaugti galimybe leistis į pasivaikščiojimus ir nesušalti, nors kalendorius praneša apie artėjantį viduržiemį. DELFI skaitytojas, ištrūkęs į mišką, sausio mėnesį galėjo nusistebėti grybų laimikiu.
© Skaitytojo nuotr.

Dar pirmadienį Varėnoje lijo lietus ir skleidėsi rožės, o antradienį miške dygo grybai. Tai pastebėjo DELFI skaitytojas.

„Apie vidurdienį lietus liovėsi ir galėjau pasivaikščioti po mišką. Miške viduržiemio jokių ženklų - galima nesunkiai aptikti voveraičių,tiesiog grybauti... Vakar dienos voveraičių nuotraukomis noriu pasidalinti šiandien – pasigrožėkite“, - rašė DELFI skaitytojas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.