Šaunuolis Žirnis ieško namų

 (12)
Kad tą dieną sprendėsi jo likimas, Žirnis net neįtarė. Ir tąkart visai ne likimas sumąstė pažaisti Žirnio gyvybės sąskaitą, bet žmogus. Šuneliui dar tik 1,5 metų, metai iš jų – gyvenimas prie būdos.
Žirnis
© Globėjų nuotr.

Didžiausi Žirnio nusikaltimai buvo tokie: loja mažai, pjauna vištas.

Šeimininkams šis gyvūnas visiškai nerūpėjo ir buvo nereikalingas. Kai gavome signalą SOS, jie ruošėsi šunelį nudaigoti.

Esame dėkingi, kad Žirniui atsirado laikina globa, kur jis saugiai gali laukti , kurie niekada gyvenime neišduos ir nepasmerks.

Pats Žirniukas visai nedidukas (sveria 14 kg.), sumanus, draugiškas su kitais gyvūnais. Jau kastruotas, nuparazitintas. Į naujus namus iškeliaus paskiepytas ir pažymėtas mikroschema.

Jeigu esate tikri, kad būtent Jūs galite tapti naujaisiais Žirnio šeimininkas, jeigu suprantate, kad už gyvūną prisiimate atsakomybę ir rūpestį ilgam, skambinkite arba rašykite 8-602-63641.

Atvažiuokite susipažinti su Žirniuku ir, esame tikri, pamilsite jį nuo pat pirmos pažinties minutes. Vilnius, VŠĮ „Kaimo grandinė“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.