Šalia vaikų darželio - automobilyje nakvojantys žmonės

 (31)
Šalia vaikų darželio automobilyje apsigyveno vyriškiai. Su tokia žinia į DELFI kreipėsi skaitytoja Justina, besijaudinanti dėl savo atžalos saugumo. Moteris sako suprantanti, kad naujųjų gyventojų ketinimai nebūtinai pikti, tačiau jai vis tiek neramu. Automobilio gyventojais jau domėjosi policijos pareigūnai, su jais kalbėjosi ir darželio vadovė – jai vyrai žadėjo išvykti.
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytoja Justina pasakojo, kad automobilyje vyriškiai prie Rinktinės g. esančio darželio „Vaidilutė“ apsistojo pirmadienį.

„Nuo šio pirmadienio prie vaikų darželio „Vaidilutė“ (šalia prokuratūros) automobilyje nuleistomis padangomis, apsigyveno benamiai. Pati savo akimis mačiau kaip pirmadienį net du policijos ekipažai atvažiavo, apžiūrėjo ir išvažiavo...

Darželio auklėtojos ir net vedėja žino situaciją, bet niekas nieko negali padaryti. Kaip mama jaučiuosi nesaugi dėl vaiko, kuris žaidžia tik per tvorą nuo automobilyje gyvenančių benamių. Gal jie ir neturi piktų ketinimų, bet vis tiek yra labai neramu ir nejauku“, - pasakojo ji.

Moteris pasidalino nuotraukomis, kuriose matyti apklotu automobilyje apsiklojęs žmogus.

DELFI susisiekė su darželio „Vaidilutė“ vadove Danguole Jankuviene. Ji sakė girdėjusi mamos nuogąstavimus ir juos supranta, tačiau pabrėžė, kad vaikus nuolat prižiūri auklėtojos.

D. Jankuvienė patikino, kad automobilyje gyvenantiems žmonėms du kartus buvo kviesta policija, ji pati ketvirtadienį pasikalbėjusi su ten esančiu vyru. Pasak darželio vadovės, pašnekovas jai pasakęs, kad automobilyje yra, nes laukia šeimininko ir sakęs, kad „rytoj (penktadienį – DELFI) mūsų nebus“.

Ji patikino, kad nors automobilis – ne darželio teritorijoje, visuomet atkreipiamas dėmesys į tai, kaip elgiamasi netoli jo – tarkim, duodamos pastabos rūkantiems mokiniams, kurie rodo netinkamą pavyzdį mažiesiems.

Vis dėlto, sulaikyti žmogų vien tik už tai, kad jis apsistojo automobilyje, Lietuvoje nėra teisinis pagrindas jį sulaikyti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (70)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.