Šakių r. nufilmavo prie kelio bindzenančius danielius

 (8)
DELFI skaitytojas Simonas pranešė pirmadienio pavakarę pamatęs netikėtą vaizdą – pasak jo, Šakių rajone, Kriūkų seniūnijoje, vairuodamas automobilį, jis pastebėjo tris į elnius panašius gyvūnus. Paaiškėjo, kad tai – danieliai.

Simono teigimu, juos jis užfiksavo apie 17 val. Vaizdo įraše matyti, kad sustabdžius automobilį ir skaitytojui panorus į gyvūnus pasižiūrėti iš arčiau, jie pabėgo.

DELFI kreipėsi į gamtos fotografą Romualdą Barauską, kuris patikino, kad užfiksuoti gyvūnus pakelėje – ne toks ir retas reiškinys. Jis paaiškino, kad DELFI skaitytojas nufilmavo danielius.

R. Barauskas pats Šakių r. yra matęs užaugintą ir į laisvę paleistą danielių bandą, kuri gyvena laukuose, o ne miške, nes yra pripratusi prie aptvaro.

„Aš juos pats užtikau prie kelio gulinčius laukuose. Jie pasižiūrėjo, pabėgėjo,vėl sustojo“, – prisiminė jis, šią danielių bandą matęs prieš trejus metus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (9)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.