Renovacijos grimasos: sutikimas dabar, paaiškinimai - vėliau?

 (18)
Valiaus Serbentos (Būsto energetikos taupymo agentūros direktorius, dirbantis prie daugiabučių renovacijos projektų) teigimu, „gyventojai priešinasi renovacijai, nes neturi pakankamai informacijos“. Įdomu, o iš kur gyventojai turi gauti tos informacijos, jei renovacijos organizatoriai jos neteikia?!
© DELFI (R.Daukanto pieš.)

Štai, pavyzdžiui, „Naujamiesčio būstas“ atsiuntė „Butų ir kitų patalpų savininkų informacinio pobūdžio apklausą“ ( žiūr. priedą), kur pirmiausia prašo patvirtinti sutikimą dalyvauti renovacijoje, o tik tada žada pateikti detalią informaciją apie renovacijos programą! Taigi, eilinį kartą renovacijos vykdytojai vežimą stato prieš arklį ir dar nori, kad jis važiuotų! Apklausos biuletenis net nepasirašytas (nurodytas tik jo įteikėjas (išsiuntėjas)), todėl neaiškūs atsakingi asmenys, kas taip pat nesukelia pasitikėjimo organizatoriais.

Renovacijos grimasos: sutikimas dabar, paaiškinimai - vėliau?
© Skaitytojo nuotr.

Mano nuomone, pirmiausia gyventojams turi būti suteikiama išsami informacija apie jų būsto renovavimo galimybes, sąlygas ir kaštus, su kuria turėtų būti prašoma susipažinti iki tam tikros datos. Po to galėtų vykti susitikimai su organizatoriais, kur galima būtų išsiaiškinti iškilusius neaiškumus. Tik po to, gautos informacijos pagrindu, galima apsispręsti dėl būsto renovacijos.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI komentaro pasiteiravo „Naujamiesčio būsto“ atstovų. Situaciją, kodėl apklausoje iš pradžių klausiama dėl renovacijos, o tik gavus pritarimą nurodoma, kad programa bus paaiškinta plačiau, pakomentavo „Mano būsto“ atstovas spaudai Paulas Ugianskis.

„Iš pradžių mes gyventojams siūlome užpildyti apklausos protokolą, kuriame jie išreikštų savo nauomonę dėl daugiabučio renovacijos. Taip darome todėl, kad be reikalo neapkrautume gyventojų informacija, kuri jiems, galbūt, nėra aktuali. Jei po apklausos matome, kad bent dalis namo gyventojų susidomėjo galimybe atnaujinti savo daugiabutį, tuomet mes žmonėms suteikiame visą informaciją apie namo modernizavimo galimybes, darbų eigą ir pan. Verta pridurti, kad gyventojai jiems aktualią informaciją apie renovaciją gali bet kada laisvai rasti Aplinkos ministerijos interneto svetainėje bei kituose viešosios informacijos kanaluose“, - teigė jis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (9)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (9)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!

Įkliuvo: nufilmuotas chuliganiškai vairuojamas kauniečio automobilis (42)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ir vėl dalinasi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais, kurie fiksuojami Kauno miesto gatvėse. Šį kartą į vaizdo registratoriaus objektyvą pateko itin nedrausmingas vairuotojas, kuris, padaręs ne vieną kelių eismo taisyklių pažeidimą, nuskubėjo į kelių policijos kiemą, kuriame Chemijos prospekte dirbantys pareigūnai palieka savo automobilius.