Regioninių autokroso pirmenybių finalą rengs kupiškėnai

Spalio 13 d., sekmadienį, Kupiškio rajone, Uoginių kaime esančioje autokroso trasoje, vyks V-asis Regioninių autokroso pirmenybių etapas. Tai bus finalinės autokroso varžybos, kurios išaiškins sezono nugalėtojus. Varžybų pradžia - 11.30. Renginys nemokamas.

Šiemet regioninių autokroso pirmenybių dalyviai jau varžėsi Gargžduose ir du kartus - Marijampolėje. Deja, bet neįvyko planuotas trečiasis etapas Molėtuose. Šiais metais nuspręsta paskutinį etapą patikėti kupiškėnams, kurie varžybas organizuos gerokai atnaujintoje Uoginių autokroso trasoje. Apie šią trasą jau rašyta Aukštaitijos mėgėjų autokroso sezono metu.

Likus paskutiniam etapui, kurį organizuos visureigių klubas „35 coliai“, metas apžvelgti situaciją dėmesio centre esančiose klasėse.

D-1600 klasėje dominuoja iš eilės keturi „Honda Civic“ autmobiliais važiuojantys dalyviai. Pirmą vietą su 52 taškais kol kas išlaiko Karolis Petreikis. Už jo, atsilikdamas 12 taškų, žengia Žydrūnas Šarkūnas. Tomas Skrodenis turi 34 taškus ir žengia trečias.

D-2000 dalyvių gretose lyderiauja Marius Zaramba su „VW Golf“ ir 54 taškais. Pozicija žemiau kolkas išliko Dalius Petrauskas. Jis turi 36 taškus. Nuo pastarojo dar 11 taškų atsilieka Jonas Ramanauskas.

M-3A AWD, arba kitaip keturių varomųjų ratų bagių klasėje pirmą vietą prieš penktąjį etapą užima Tautvydas Urba. Jis net 15 taškų lenkia antroje vietoje esantį Raimondą Olkštiną, turintį 18 taškų. Keturiais mažiau turi Ričardas Lepšys.

OPEN klasėje vis dar niekas neaišku, mat visą lyderių trejetą skiria vos keli taškai. 31-ą tašką turi ir kol kas lyderiauja Dovydas Vaitkevičius su „VW Golf II“. Vos vienu tašku atsilieka jo komandos Darius Tamašauskas. Edikas Kazlauskas su „Audi 90“ ir 28 taškais dabar žengia trečias.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais pretenduoja tapti klubas „Bolids“, kurie turi sukaupę 85 taškus. 81-ą tašką klubui uždirbo Ukmergės AMSK sportininkai, su komanda dabar esantys antroje vietoje. Trečią vietą kol kas užima ASK „Žaibas“.

Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją, kurioje rasite nuotraukas iš Uoginių trasoje vykusio III Aukštaitijos mėgėjų autokroso etapo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turėtų susizgribti (79)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (173)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.