Regioninių autokroso pirmenybių finalą rengs kupiškėnai

Spalio 13 d., sekmadienį, Kupiškio rajone, Uoginių kaime esančioje autokroso trasoje, vyks V-asis Regioninių autokroso pirmenybių etapas. Tai bus finalinės autokroso varžybos, kurios išaiškins sezono nugalėtojus. Varžybų pradžia - 11.30. Renginys nemokamas.

Šiemet regioninių autokroso pirmenybių dalyviai jau varžėsi Gargžduose ir du kartus - Marijampolėje. Deja, bet neįvyko planuotas trečiasis etapas Molėtuose. Šiais metais nuspręsta paskutinį etapą patikėti kupiškėnams, kurie varžybas organizuos gerokai atnaujintoje Uoginių autokroso trasoje. Apie šią trasą jau rašyta Aukštaitijos mėgėjų autokroso sezono metu.

Likus paskutiniam etapui, kurį organizuos visureigių klubas „35 coliai“, metas apžvelgti situaciją dėmesio centre esančiose klasėse.

D-1600 klasėje dominuoja iš eilės keturi „Honda Civic“ autmobiliais važiuojantys dalyviai. Pirmą vietą su 52 taškais kol kas išlaiko Karolis Petreikis. Už jo, atsilikdamas 12 taškų, žengia Žydrūnas Šarkūnas. Tomas Skrodenis turi 34 taškus ir žengia trečias.

D-2000 dalyvių gretose lyderiauja Marius Zaramba su „VW Golf“ ir 54 taškais. Pozicija žemiau kolkas išliko Dalius Petrauskas. Jis turi 36 taškus. Nuo pastarojo dar 11 taškų atsilieka Jonas Ramanauskas.

M-3A AWD, arba kitaip keturių varomųjų ratų bagių klasėje pirmą vietą prieš penktąjį etapą užima Tautvydas Urba. Jis net 15 taškų lenkia antroje vietoje esantį Raimondą Olkštiną, turintį 18 taškų. Keturiais mažiau turi Ričardas Lepšys.

OPEN klasėje vis dar niekas neaišku, mat visą lyderių trejetą skiria vos keli taškai. 31-ą tašką turi ir kol kas lyderiauja Dovydas Vaitkevičius su „VW Golf II“. Vos vienu tašku atsilieka jo komandos Darius Tamašauskas. Edikas Kazlauskas su „Audi 90“ ir 28 taškais dabar žengia trečias.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais pretenduoja tapti klubas „Bolids“, kurie turi sukaupę 85 taškus. 81-ą tašką klubui uždirbo Ukmergės AMSK sportininkai, su komanda dabar esantys antroje vietoje. Trečią vietą kol kas užima ASK „Žaibas“.

Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją, kurioje rasite nuotraukas iš Uoginių trasoje vykusio III Aukštaitijos mėgėjų autokroso etapo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (196)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (83)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.