Rastas 30 metų neskaityto laiško siuntėjas

 (12)
Kone visas feisbukas suskubo ieškoti pagalbos po to, kai klaipėdietė Eglita paskelbė ieškanti seno, bet pasimetusio laiško gavėjo – Klaipėdoje gyvenusios Olgos Cvetkovos. DELFI pavyko išsiaiškinti, kas siuntė didžiulio susidomėjimo sulaukusį 30 metų neskaitytą laišką.
© Foto / DELFI skaitytojas

DELFI primena, kad skaitytoja prašė žmonių pasidalinti užfiksuoto seno laiško nuotrauka, kuris buvo rastas keičiant senas pašto dėžutes. Ji tikėjosi, kad su Lietuvos žmonių pagalba, pavyks rasti laiško gavėją arba bent jau siuntėją. Kaip pavyko išsiaiškinti portalui, siuntėją pažįstantys žmonės apie paiešką sužinojo ir apie laišką jį informavo.

Saugų vaikų globos namuose DELFI nurodė, kad laiško siuntėjas – 1974 m. gimęs vyras, kuris į šią įstaigą pateko iš Klaipėdos. Turima informacijos, kad vėliau jį priglaudė jam artimas žmogus, kuriam, kaip spėja globos namų darbuotojai, ir galėjo būti siųstas 30 metų neperskaitytas laiškas.

Šiuo metu laiško siuntėjas vis dar gyvena Vakarų Lietuvoje, kaip DELFI pavyko išsiaiškinti, apie jo, kaip siuntėjo paiešką internete, yra informuotas. Vyrui sutikus susisiekti, DELFI perduos informaciją jo ieškančiai Eglitai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (6)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (19)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (49)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.