Rastas 30 metų neskaityto laiško siuntėjas

 (12)
Kone visas feisbukas suskubo ieškoti pagalbos po to, kai klaipėdietė Eglita paskelbė ieškanti seno, bet pasimetusio laiško gavėjo – Klaipėdoje gyvenusios Olgos Cvetkovos. DELFI pavyko išsiaiškinti, kas siuntė didžiulio susidomėjimo sulaukusį 30 metų neskaitytą laišką.
© Foto / DELFI skaitytojas

DELFI primena, kad skaitytoja prašė žmonių pasidalinti užfiksuoto seno laiško nuotrauka, kuris buvo rastas keičiant senas pašto dėžutes. Ji tikėjosi, kad su Lietuvos žmonių pagalba, pavyks rasti laiško gavėją arba bent jau siuntėją. Kaip pavyko išsiaiškinti portalui, siuntėją pažįstantys žmonės apie paiešką sužinojo ir apie laišką jį informavo.

Saugų vaikų globos namuose DELFI nurodė, kad laiško siuntėjas – 1974 m. gimęs vyras, kuris į šią įstaigą pateko iš Klaipėdos. Turima informacijos, kad vėliau jį priglaudė jam artimas žmogus, kuriam, kaip spėja globos namų darbuotojai, ir galėjo būti siųstas 30 metų neperskaitytas laiškas.

Šiuo metu laiško siuntėjas vis dar gyvena Vakarų Lietuvoje, kaip DELFI pavyko išsiaiškinti, apie jo, kaip siuntėjo paiešką internete, yra informuotas. Vyrui sutikus susisiekti, DELFI perduos informaciją jo ieškančiai Eglitai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.