Rasta didelė pinigų suma merginos nesuviliojo

 (73)
Yra išties yra labai sąžiningų žmonių. Štai gruodžio 12-osios vakarą, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyresnysis specialistas Aleksas Strumila sulaukė molėtiškės Rositos Pikauskienės skambučio.
© K. Cemnolonskio nuotr.

Moteris nurodė, kad jos dukra Augustė Pikauskaitė Molėtų centre rado nemenką pinigų sumą – 400 litų. Informacija apie tai nedelsiant buvo paskelbta socialinėje Molėtų bendruomenės pareigūnų paskyroje „Facebook“, kur buvo paprašyta pasidalinti šia žinia, kad pinigai greičiau atrastų savininką.

Per porą dienų informaciją peržiūrėjo daugiau nei 5 tūkstančiai vartotojų, pasidalino 90. Vėlų sekmadienio vakarą pareigūnas sulaukė susijaudinusios moters skambučio, kuri prisistatė pinigus pametusiu asmeniu ir tiksliai nurodė pinigų sumą, kupiūrų nominalus, pinigų pametimo vietą.

Moteris nuoširdžiai dėkojo už gerą žinią ir sakė, jog įvyko artėjančių šv. Kalėdų stebuklas, nes ši pinigų suma jai yra labai didelė.

Atsidėkodami sąžiningai Molėtų progimnazijos moksleivei, policijos pareigūnai įteikė padėką ir dovanų.

Rasta didelė pinigų suma merginos nesuviliojo
© Asmeninio archyvo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.