Raseiniškiai fotografavo savo kalėdinį miestą

 (11)
Raseiniškiai fotografavo savo kalėdinį miestą
© Organizatorių archyvo nuotr.

Kai į žmonių kiemus ir širdis pradeda belstis didžiųjų metų švenčių nuojauta ir laukimo džiaugsmas, kai viskas aplink pasidengia puriu sniegu, o žaliaskarės eglutės pasipuošia įvairiaspalviais žaisliukais ir girliandomis, ore tiesiog tvyro klausimas: „Jauti, kaip kvepia Kalėdos?!“ Šventiniu laikotarpiu organizuojama daugybė konkursų, žaidimų, akcijų ir t.t.Tai neaplenkė ir mūsų krašto.

Gruodžio pradžioje iniciatyvus jaunuolis Airinas Jermolajevas savo administruojamame „Facebook“ puslapyje „Raseiniai“ surengė akciją pavadinimu „Kalėdiniai Raseiniai“, kurios metu žmonės buvo kviečiami fotografuoti, piešti ar kitaip įamžinti į mūsų miestą atkeliaujančias Kalėdas. Konkursas susilaukė nemažai kraštiečių dėmesio, jų žvilgsniai per fotoobjektyvą bei piešiniai buvo patalpinti tame pačiame puslapyje.

Akcijos sumanytojas ir organizatorius A. Jermolajevas pasakoja, kad „Kalėdinių Raseinių“ idėja jam kilo vaikštant po miestą ir stebinti kaip jis puošiasi nauju rūbu ir viskas keičiasi į Kalėdų dvasią. Pasak Airino, pirmiausia tai buvo tik mintis išlikusi artimų draugų pokalbiuose, bet sulaukus paskatinimo ir patarimų iš LR Seimo nario E. Jonylos bei nuoširdžios pagalbos iš Raseinių parapijos šeimos centro vadovės Irenos Dambrauskaitės, prasidėjo akcijos įgyvendinimo darbai. Taip pat, pasak Airino, sužinojusi apie akciją, labai maloniai sutiko padėti LR Seimo narė D. Teišerskytė. Ji tapo akcijos remėja ir skyrė prizus.

Akcijos „Kalėdiniai Raseiniai“ I vietos nugalėtoju tapo Aurimas Pališkis, II vieta – Vitalijus Judickas, III vieta - Neringa Masiulytė. Dėkojama dalyviams: Ievai Martinaitytei, Irmai Rupeikienei, Andželikai Grigaitytei, Sandrai Trekšelytei, Domantei Drimeikytei, Linai Kašinskienei.

Akcijos organizatorius A. Jermolajevas dėkoja visiems dalyvavusiems akcijoje, komisijos nariams Irenai Dambrauskienei, Agnei Kniečiūnaitei, Godai Tamulytei bei visiems visiems prisidėjusiems geru žodžiu, patarimu ir palaikymu.

 
11
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Skelbiamas Savaitės prizo laimėtojas!

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:47
Dar vienas penktadienis – dar viena galimybė sužinoti, kad tapote DELFI Piliečio prizo laimėtoju! Vėl skelbiame Savaitės autorių, kuris šįkart pelnė sau dovaną už diskusijas sukėlusį tekstą!

Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų! (21)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:54
Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Kaip aš pasiekiau Šanchajų. Iš Lietuvos – tiesiai į tvankią Kiniją (52)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 10:05
Kaip aš pasiekiau Šanchajų. Iš Lietuvos – tiesiai į tvankią Kiniją
Autoriaus nuotr.
„Ką aš ten valgysiu? Kaip susikalbėsiu savo laužyta anglų kalba? Kur gyvensiu?“, – tokios mintys pradėjo suktis rinkodaros specialisto Audriaus Juodžbalio galvoje sužinojus, kad svajonė studijuoti Kinijoje virsta realybe. Drąsus ir atkaklus vaikinas sutiko su DELFI skaitytojais pasidalinti istorija, kaip pasiekė savo tikslą ir ką patyrė nuvykęs į daugiau nei už 10 tūkst. kilometrų esantį Šanchajų.

Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas (42)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:58
Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas
DELFI skaitytojo nuotr.
Penktadienio naktį, tarp 4 – 9 valandos ryto, Užupyje, tarp Aukštaičių gatvės nr. 6 ir 8 namo buvo pavogtas mopedas „Aprilia Scarabeo Jungle“.

Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei (8)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 13:55
Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei
AP/Scanpix
Ukrainos (dabar, jau atrodo, ne tik Ukrainos) įvykius seku jau gerus pusę metų. Tą pusmetį galima peržvelgti ir per metų laikų kaitą: nuo lietingo rudens (prasidėjusio, beje, Vilniuje), kai lyg paskutinis nukritęs lapas persipildė ukrainiečių kantrybės taurė ir prasidėjo permainų žiema šildoma jaunų širdžių, degančių aikščių, ir karšto ukrainiečių kraujo, deja ir tiesiogiai nudažiusio iškritusį baltą sniegą.