Raseiniškiai fotografavo savo kalėdinį miestą

 (11)
Raseiniškiai fotografavo savo kalėdinį miestą
© Organizatorių archyvo nuotr.

Kai į žmonių kiemus ir širdis pradeda belstis didžiųjų metų švenčių nuojauta ir laukimo džiaugsmas, kai viskas aplink pasidengia puriu sniegu, o žaliaskarės eglutės pasipuošia įvairiaspalviais žaisliukais ir girliandomis, ore tiesiog tvyro klausimas: „Jauti, kaip kvepia Kalėdos?!“ Šventiniu laikotarpiu organizuojama daugybė konkursų, žaidimų, akcijų ir t.t.Tai neaplenkė ir mūsų krašto.

Gruodžio pradžioje iniciatyvus jaunuolis Airinas Jermolajevas savo administruojamame „Facebook“ puslapyje „Raseiniai“ surengė akciją pavadinimu „Kalėdiniai Raseiniai“, kurios metu žmonės buvo kviečiami fotografuoti, piešti ar kitaip įamžinti į mūsų miestą atkeliaujančias Kalėdas. Konkursas susilaukė nemažai kraštiečių dėmesio, jų žvilgsniai per fotoobjektyvą bei piešiniai buvo patalpinti tame pačiame puslapyje.

Akcijos sumanytojas ir organizatorius A. Jermolajevas pasakoja, kad „Kalėdinių Raseinių“ idėja jam kilo vaikštant po miestą ir stebinti kaip jis puošiasi nauju rūbu ir viskas keičiasi į Kalėdų dvasią. Pasak Airino, pirmiausia tai buvo tik mintis išlikusi artimų draugų pokalbiuose, bet sulaukus paskatinimo ir patarimų iš LR Seimo nario E. Jonylos bei nuoširdžios pagalbos iš Raseinių parapijos šeimos centro vadovės Irenos Dambrauskaitės, prasidėjo akcijos įgyvendinimo darbai. Taip pat, pasak Airino, sužinojusi apie akciją, labai maloniai sutiko padėti LR Seimo narė D. Teišerskytė. Ji tapo akcijos remėja ir skyrė prizus.

Akcijos „Kalėdiniai Raseiniai“ I vietos nugalėtoju tapo Aurimas Pališkis, II vieta – Vitalijus Judickas, III vieta - Neringa Masiulytė. Dėkojama dalyviams: Ievai Martinaitytei, Irmai Rupeikienei, Andželikai Grigaitytei, Sandrai Trekšelytei, Domantei Drimeikytei, Linai Kašinskienei.

Akcijos organizatorius A. Jermolajevas dėkoja visiems dalyvavusiems akcijoje, komisijos nariams Irenai Dambrauskienei, Agnei Kniečiūnaitei, Godai Tamulytei bei visiems visiems prisidėjusiems geru žodžiu, patarimu ir palaikymu.

 
11
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vilniuje praūžė smarkus vėjas - neišvengta nuostolių (7)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:43
Vilniuje praūžė smarkus vėjas - neišvengta nuostolių
DELFI skaitytojo nuotr.
Trečiadienio pavakarę vilniečius ne tik skalavo lietus - sulaukta ir smarkių vėjo gūsių.

Vienoje lankomiausių Vilniaus vietų – apversta Lietuvos vėliava (20)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 15:54
Vienoje lankomiausių Vilniaus vietų – apversta Lietuvos vėliava
DELFI skaitytojo nuotr.
Vienoje lankomiausių sostinės vietų – apversta trispalvė. Tokį vaizdelį tiek antradienio vakarą, tiek trečiadienio rytą galėjo stebėti šalia Vilniaus Rotušės beklaidžiojantys ir ten besifotografuojantys turistai bei miesto gyventojai. DELFI skaitytojai pasipiktino tokiu neatsakingumu.

Pašiurpino nuomai siūloma „batų dėžė“ (199)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 17:03
„Įsivaizduokit, jei dabar būtų 1914-ieji ir vyktų karas, visi namai būtų sugriauti, tada gal įmanoma ten prisiglausti, apsisaugojant nuo kulkų“, – pamačiusi kokį kambarį už 200 litų jai siūlo nuomotis Kaune, baisėjosi DELFI skaitytoja Agnė. Istorija, ką ji pamatė nuomininkės bute – žemiau.

Žinomas dailininkas Medininkuose pasijuto pažemintas ir įžeistas (41)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:10
Žinomas dailininkas Medininkuose pasijuto pažemintas ir įžeistas
Autoriaus nuotr.
Savaitgalį teko lankytis Medininkuose, viename iš vietos bendruomenės kultūros renginių – parodos atidaryme, kuri vyko Medininkų kultūros namuose. Kai suteikė žodį, publikai buvau pristatytas dailininku „s Litvy“ (iš Lietuvos). Paklausiau, argi Medininkai - ne Lietuva? Vietoj atsakymo buvo kukliai patylėta.

Nufilmavo, kaip žaidė gaudynes su lape (36)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 09:49
Nufilmavo, kaip žaidė gaudynes su lape
Stopkadras
Kartais mieli miško žvėriūkščiai būna visai šalia mūsų, tik to nepastebime. Tai puikiai įrodo DELFI skaitytojo Sauliaus Zauros atsiųstas filmukas – jame serbentyne jis užfiksavo slėpynes ir gaudynes su kamera žaidžiančią lapę.