Radiniai ežere: kėdės, dviračiai, vežimėliaipamatyk ežero dugną!

 (10)
Ignalina – miestas, kurio pavadinimas kilo iš didelės meilės. Pasak legendos žmonės prakeikė Liną ir Igną jų vestuvių dieną, bet Perkūnas pasigailėjo įsimylėjėlių ir leido jiems apsigyventi ežero dugne. Žmonės šneka, kad dar ir dabar girdi Linos raudas, tik galbūt ne dėl meilės, bet dėl šiukšlių tysančių ežero dugne.
Tatjanos Mucharskajos nuotr.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Laisvojo nardymo ir povandeninės žūklės asociacija „Vienu įkvėpimu“ kartu su viešbučio ir pramogų parko „Žuvėdra“ kolektyvu nusprendė išvalyti Paplovinio ežero pakrantę. Apsirengę specialiais nardymui skirtais kostiumais ir prisipūtę valtį leidosi į šiukšlių paiešką. Ežero pakrantė buvo nusėta padangomis, gėrimų pakuotėmis ir kitais daiktais.

Po poros valandų, praleistų vandenyje, krante atsidūrė gausybė padangų: nuo mažiausių, skirtų vežimėliams, iki didžiausių, skirtų sunkiasvoriams savivarčiams. Tarp radinių pasitaikė keli dviračiai ir vaikiški vežimėliai, iš kurių belikę tik metaliniai griaučiai. Ištraukti įvairiausi buitiniai rakandai: kibirai, kastuvai, puodai ir net mokyklos laikus menanti kėdė. Kaip ir visur, taip ir šiame ežere, nemenką dalį sudarė gėrimų tara.

„Vienu įkvėpimu“ ir „Žuvėdra“ kolektyvai tikisi, kad ateityje Paplovinio ežero dugnas išliks švarus ir nereiks Linai daugiau braukti ašarėlės.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.